Forum About Proxy
May 17, 2022, 01:45:52 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: What is port and what it was designed for? What is proxy port number? Go back to FreeProxyList.org or Proxy-List.org
 
  Home Help Search GoogleTagged Login Register  
Hide My IP VPN - Access Sites You Love When Abroad! Hide Your Identity and Surf Privately!
  Show Posts
Pages: 1 [2]
21  Форум (только украинский) / Общие вопросы / Як налаштувати проксі в Internet Explorer-і, покрокова інструкція у фотографіях on: August 12, 2010, 10:41:15 AM
Крок 1
Для початку вам знадобляться проксі сервери (проксі) для вашого інтернет браузера. Ви можете знайти трохи безкоштовних проксі для тесту тут або придбати VIP доступ і отримати швидкі і стабільні проксі сервера тут.

Крок 2
Дуже добре! У вас є проксі сервер (а), допустимо: 210.176.165.168:3128. Тепер запускайте Internet Explorer. Залежно від налаштувань вашого браузера знайдіть або меню, або в правому верхньому куті віконця кнопку Сервіс і далі у списку виберіть Властивості оглядача як показано нижче.

Приклад з меню:


Приклад з кнопкою в правому верхньому кутку:


Крок 3
Виберіть вкладку Підключення та натисніть на кнопку Настройка LAN як показано нижче.


Крок 4
Тепер поставте галочку в Галочка з написом Використовувати проксі-Севрер для підключень LAN а вже після кнопку Додатково як показано нижче.


Крок 5
Введіть адресу вашого проксі сервера в полі під написом Використовувати проксі адреси а порт проксі під - Порт як показано нижче.


Крок 6
Поставте галочку в галочка Використовувати ті ж параметри сервера для всіх протоколів як показано нижче.


Нарешті ви налаштували ваш браузер на використання проксі. Натискайте кнопку ОК поки не потрапите на головне вікно Internet Explorere-а.
22  Форум (только украинский) / Общие вопросы / Як налаштувати проксі в Opera, покрокова інструкція у фотографіях on: August 12, 2010, 10:37:22 AM
Крок 1
Для початку вам знадобляться проксі сервери (проксі) для вашого інтернет браузера. Ви можете знайти трохи безкоштовних проксі для тесту тут або придбати VIP доступ і отримати швидкі і стабільні проксі сервера тут.

Крок 2
Дуже добре! У вас є проксі сервер (а), допустимо: 210.176.165.168:3128. Тепер запускайте Opera. У меню Інструменти виберіть Установки... як показано нижче.


Крок 3
Натисніть вкладку Додатково і в лівому стовпчику виберіть Мережа. Після чого натисніть на кнопку Проксі-сервери... як показано нижче.


Крок 4
Тепер поставте галочки у чекбокси з написами HTTP і HTTPS як показано нижче.


Крок 5
Введіть адресу вашого проксі сервера навпроти HTTP а порт навпроти Порт-а як показано нижче.


Нарешті ви налаштували ваш браузер на використання проксі. Натискайте кнопку ОК поки не потрапите на головне вікно Opera.
23  Форум (только украинский) / Общие вопросы / Як налаштувати проксі в Firefox-і, покрокова інструкція у фотографіях on: August 12, 2010, 10:33:28 AM
Крок 1
Для початку вам знадобляться проксі сервери (проксі) для вашого інтернет браузера. Ви можете знайти трохи безкоштовних проксі для тесту тут або придбати VIP доступ і отримати швидкі і стабільні проксі сервера тут.

Крок 2
Дуже добре! У вас є проксі сервер (а), допустимо: 210.176.165.168:3128. Тепер запускайте Firefox. У меню Інструменти виберіть Установки... як показано нижче.


Крок 3
Натисніть вкладку Додаткове далі вкладку Мережа, в розділі З'єднання натисніть на кнопку Налаштувати... як показано нижче.


Крок 4
Натисніть на радіо кнопку Ручна настройка сервісу проксі: як показано нижче.


Крок 5
Введіть адресу вашого проксі сервера в полі HTTP проксі: а порт проксі в полі Порт як показано нижче.


Крок 6
Поставте галочку в галочка Використовувати цей проксі-сервер для всіх протоколів як показано нижче.


Нарешті ви налаштували ваш браузер на використання проксі. Натискайте кнопку ОК поки не потрапите на головне вікно Firefox-а.
24  Форум (только украинский) / Скрипты и программы / Re: Premium Proxy Switcher для Firefox on: August 12, 2010, 10:27:15 AM
Примітки до релізу Версії 1.0.10

* Нас неодноразово просили і ми нарешті змогли виконати ваше прохання, додавши можливість яка зробить всіх щасливими Як вам відомо до цього моменту була єдина можливість завантажувати проксі лист - через URL. Але після останнього оновлення, стало можливим вручну завантажувати власні проксі в Premium Proxy Switcher, використовуючи прості команди копіювати / вставити. Ідеально, чи не так? Що стосується технічних нюансів, після додавання власних проксі, вони будуть відображатися в самому верху листа. А нижче - будуть проксі з нашої VIP зони або будь-якого іншого джерела, який ви використовуєте (URL).
* Також ми набагато покращили операцію вибірки проксі сервера. Раніше, після того як ви вибирали проксі сервер, він автоматично переміщався в кінець списку. Тепер вибраний проксі залишається на своєму місці, а замість цього виділяється жирним шрифтом. Маленька інновація, але думаю вона зробить процес використання нашого Premium Proxy Switcher-а ще більш комфортним.
* Ми виправили помилку, яка полягала в тому що після видалення проксі командою 'помітити обраний як мертвий' автоматично не вибирався новий випадковий зі списку, якщо в Firefox-і було включено використовувати проксі.
* Ми виправили помилку пов'язану з Firefox 2 .*, коли доповнення не оновлювало проксі лист після натискання на кнопку ОК в налаштуваннях. Тепер все працює так само справно, як і в Firefox 3 .*.
* Якщо ви встановите проксі сервер вручну через налаштування Firefox-а, то додатку не тільки відобразить що у вас включено використання проксі, але також відобразить, який саме проксі встановлений в налаштуваннях.
* Також була усунена помилка, пов'язана з визначенням країни до якої належить проксі сервер з незалежного джерела, якщо наш сервер не зміг визначити країну (не відображався білий прапорець із знаком питання).
* Як ви вже помітили, при завантаженні проксі серверів з незалежних джерелом ми відображали тільки 20. Таке рішення було ухвалене у зв'язку з тим, що деякі розумники довантажувати на додаток разом 5000 проксі ... це у свою чергу, в перші дні, не раз було причиною падіння сервера. Що б усунути цю проблеми і для підвищення швидкості було прийнято рішення зберігати дані на стороні клієнта, про приналежність того чи іншого проксі до якійсь країні. Таким чином, доповнення буде саме визначати країну, якщо даний проксі вже раз був визначений, тим самим ви економите час, немає необхідності чекати відповідь від нашого серверу. Ті ж проксі що не змогли автоматично визначитися, будуть пересилаються до нас на визначення колишнім методом.
* Ми усунули помилку, коли зміна проксі сервера на випадковий, викликала приховану помилку в Firefox-і, якщо в листі не більше одного проксі.
25  Форум (только украинский) / Скрипты и программы / Re: Premium Proxy Switcher для Firefox on: August 12, 2010, 10:26:43 AM
Примітки до релізу Версії 1.0.9

Premium Proxy Switcher 1.0.9 версія включає в себе багато нововведень і виправлень дрібних помилок.

Почнемо напевно з нововведень:
* Ми додали гарячі клавіші на всі головні операції, таким чином вам більше не потрібно використовувати мишку що б змінити, видалити, завантажити, включити або вимкнути проксі сервер. Всі гарячі клавіші були підібрані таким чином що б були легко досяжні і виконані однією рукою.
* Ми додали красиві і в той же час смислові іконки до кожного пункту меню. Вам більше не треба читати все меню, ви можете легко знайти потрібну вам операцію переглядаючи іконки.
* Ми поліпшили проксі парсер, завантаження проксі з особистого URL-а (незалежний джерело). Тепер проксі можуть знаходиться навіть в HTML форматі, розділені словами або навіть тегами. Наш додаток буде шукати IP адреси в форматі ABCD, а за порт візьме комбінацію чисел з макс. 5 йдуть за ним. Таким чином 99% особистих URL-ів незалежних джерел зможуть без проблем працювати з нашим Premium Proxy Switcher-му.
* У зв'язку з тим що багато користувачів обурювалися що ми приділяємо мало уваги безкоштовним користувачам, ось вам нововведення яка була зроблена спеціально для вас. Починаючи з цієї версії прапори країн будуть відображатися і для проксі серверів з незалежних джерел (якщо ви не розумієте ціну даної нововведення, дана опція використовує 30% наших серверних ресурсів, кожен проксі сервер повинен бути перевірений з 200.000 різними IP інтервалами, для визначення країни до якого проксі належить).

Що ж стосується виправлення помилок та змінах:
* Деякі користувачі вказували що трохи важко зрозуміти що треба робити після того, як проксі лист був завантажений. З цієї причини ми змінили логіку, після скачування листа зі списку автоматично вибирається випадкове проксі.
* Ми додали можливість змінювати проксі сервер навіть якщо використання проксі для провідника відключено.
* Ми додали трохи нових повідомлень, які повинні полегшити користувачам визначення що вони роблять не правильно і як усунути несправність.
* Декілька повідомлень були переведені на російську мову, в попередніх версіях вони були тільки англійською мовою.
* На прохання декількох користувачів, ми збільшили допустимий інтервал для автоматичного викачування проксі і зміни проксі, з 30 до 60 хвилин.
* Ми виправили помилку, коли додаток продовжував відображати іконку що проксі включений, після того як користувач вручну відключив використання проксі сервера через Firefox> Tools> Options ...
26  Форум (только украинский) / Скрипты и программы / Re: Premium Proxy Switcher для Firefox on: August 12, 2010, 10:26:08 AM
Примітки до релізу Версії 1.0.8
* На прохання Andres Hernandez була усунута маленька помилка пов'язана із завантаженням списку доступних країн. Деякі користувачі могли мати проблеми із закачуванням проксі аркушів з нашою VIP зони.
* Також змінили інтерфейс віконця налаштувань. Так як автоматичне скачування проксі листа а також автоматична зміна проксі відносяться до обох: VIP і незалежного проксі сервісу, ми помістили їх в окрему групу.
* У зв'язку з тим що у деяких користувачів проблеми з розумінням слова "власний" ми поміняли його на більш зрозуміле "незалежне джерело". Сподіваємося що тепер вони перестануть писати брехливі відгуки.

P.S. хоча все це більше схоже що наші конкуренти намагаються знизити популярність нашого доповнення. У будь-якому випадку СПАСИБІ вам хлопці, ваші брехливі відгуки тільки доводять що ми виконали велику роботу і наше доповнення і в правду гарне
27  Форум (только украинский) / Скрипты и программы / Re: Premium Proxy Switcher для Firefox on: August 12, 2010, 10:25:50 AM
Примітки до релізу Версії 1.0.7
* Було додано дуже корисна можливість, відображати прапор країни до якої належить проксі. Спочатку була пропозиція додати тільки код країни, але під час бета тестів стало ясно що читати такий код дуже складно. З цієї причини ми замінили код, прапором країни, а оскільки користувач може не пам'ятати зображення прапора всіх країн, ми додали підказки у вигляді назви країни.
28  Форум (только украинский) / Скрипты и программы / Re: Premium Proxy Switcher для Firefox on: August 12, 2010, 10:25:36 AM
Примітки до релізу Версії 1.0.6
* Було вирішено ще одне питання безпеки, пов'язане з використанням SetInterval () функції. Функцію замінили на більш безпечний аналог nsITimer.
* Також ще одна помилка в інтерфейсі була виправлена. Пункт меню "Включити проксі сервер" залишався активним навіть тоді коли не був вибраний жоден проксі сервер.
29  Форум (только украинский) / Скрипты и программы / Re: Premium Proxy Switcher для Firefox on: August 12, 2010, 10:25:10 AM
Примітки до релізу Версії 1.0.5
* Були усунені зауваження з безпеки в пов'язаними з використанням функції 'eval' для отримання даних у форматі JSON. Так як функції необхідні для цього підтримується тільки в Firefox 3.5, а офіційний продукт JSON має проблеми з Firefox 2.0, ми прийняли рішення зберігати дані в своєму форматі (що у свою чергу знизило витрати трафіку, тому що дані краще упаковані).
* Також був усунутий маленький баг пов'язаний з появою помилки при першому старті. Віконце налаштувань відображалося раніше ніж завантажувалися доступні країни і порти проксі серверів.
30  Форум (только украинский) / Скрипты и программы / Re: Premium Proxy Switcher для Firefox on: August 12, 2010, 10:24:48 AM
Якщо у вас є пропозиції як покращити Premium Proxy Switcher (нові можливості, які варто додати) АБО ви знайшли помилку, будь ласка напишіть тут.

Дякуемо заздалегідь за ваш внесок у поліпшення Premium Proxy Switcher
31  Форум (только украинский) / Скрипты и программы / Premium Proxy Switcher для Firefox on: August 12, 2010, 10:24:16 AM
Портативний Premium Proxy Switcher для Opera, Internet Explorer, Firefox, Safari, Google Chrome доступний для скачування тут - PremiumProxySwitcher.com! Програма перекладена на 6 мов: УКРАЇНСЬКА, РУССКИЙ, ENGLISH, FRANÇAIS, DEUTSCH, ESPAÑOL


Premium Proxy Switcher ТІЛЬКИ для Firefox (домашня сторінка)

Короткий опис
Головна мета створення Premium Proxy Switcher (PPS) полягала в тому, що б до максимуму спростити процес використання проксі серверів. Ми об'єднали наш минулий досвід (більше 6 років) і створили програмний продукт який містить в собі всі ті можливості, які необхідні як починаючему, так і просунутому користувачеві. На відміну від інших, схожих продуктів, Premium Proxy Switcher вигідно відрізняється простотою інтерфейсу. Ви можете почати його використовувати відразу після установки, немає необхідності читати документацію, або мати глибокі пізнання в мережі. Усі операції відбуваються на інтуїтивному рівні, за допомогою всього одного натискання миші.

У той же час, такий зручний продукт як Premium Proxy Switcher абсолютно безкоштовний для всіх. Вам не потрібно бути нашим VIP передплатником що б насолодитися усіма його можливостями. Ви вільно можете використовувати PPS з будь-яким іншим проксі сервісом, який дозволяє його користувачам викачувати проксі сервера з певного URL-а.

Думаю не варто більше втрачати часу! PPS дуже легко встановити, для цього достатньо натиснути тут і дозволити Firefox встановити додаток. За запитом Firefox-а перезавантажте його і насолоджуйтесь новим рівнем комфорту використання проксі серверів.

Головні можливості
* Автоматично завантажувати проксі лист кожні 1-30 хвилин з нашою VIP зони або вказаного користувачем URL-а.
* Автоматично міняти проксі сервери кожні 1-30 хвилин, це у свою чергу підвищує ваш рівень анонімності, тому що всі зпроси йдуть через різні проксі сервера.
* Встановити будь-який проксі сервер з доступного проксі списку лише одним натисканням миші.
* Вручну змінити проксі сервер на випадковий з доступного проксі списку.
* Видаліть вибрані проксі сервер з листа якщо він не працює і встановити випадковий з доступного списку.
* Активізувати або вимкнути використання проксі сервера в Firefox всього одним натисненням миші.
* Оновити (завантажити) проксі лист вручну з нашої VIP зони або з вказанного користувачем URL-а.
* Відображати країну проксі сервера в списку доступних проксі-серверів, таким чином користувач зможе легко вибирати необхідний йому на даний момент проксі сервер.
* Додати гарячі клавіші на всі доступні операції, для тих користувачів хто вважає за краще використовувати клавіатуру.
* Можливість управляти проксі листом в ручну з клавіатури.

Майбутні можливості
* Перевірити проксі сервер на працездатність перед тим як встановити його в Firefox. Мертві проксі сервера автоматично будуть видалені з листа. Це дозволить користувачеві заощадити багато часу шукаючи відповідний проксі для його конкретної країни або регіону.
* Скачувати 5 безкоштовних (швидких і стабільних) проксі сервера з VIP зони раз на день.

Завантажити Premium Proxy Switcher
Тут ви завжди можете знайти нову версію Premium Proxy Switcher-а (якщо вам потрібна стара версія будь ласка подивіться на домашній сторінці): Premium Proxy Switcher

Натисніть тут щоб отримати VIP код для Premium Proxy Switcher

32  Форум (только украинский) / Веб сайт FreeProxyList.org / Я отримую помилку: The given key does not exist. on: July 28, 2010, 09:53:58 AM
Питання: Я отримую помилку: The given key does not exist.

Питання: Ви отримали повідомлення (данний ключ не існує) про помилку тому що час дії вашого лінка для скачування проксі листа минув і він був видалений з нашої бази.

 • Варіант 1: Лінк для скачування проксі листів для безкоштовних користувачів дійсний протягом 10 хвилин з моменту створення (демо). Після закінчення 10 хвилин він автоматично видаляється. Якщо вам необхідний лінк який дійсний протягом місяця (або більше) вам необхідно підписатися на VIP доступ.
 • Варіант 2: Лінк для завантажування проксі листа для VIP користувачів автоматично буде видаленній лише після закінчення терміну дії пароля.

Рішення: просто згенеруйте новий лінк для скачування проксі списку.
33  Форум (только украинский) / Веб сайт FreeProxyList.org / Я отримую помилку: The given key is NOT assigned to IP *.*.*.* on: July 28, 2010, 09:52:20 AM
Питання: Я отримую помилку: The given key is NOT assigned to IP *.*.*.*

Відповідь: ви отримуєте дане повідомлення (даний ключ не прив'язаний до IP *.*.*.*) з тієї причини що лінк який ви використовуєте прив'язаний до іншого IP адресою. Це може бути викликано наступними причинами:

 • Варіант 1: ви намагаєтеся завантажити проксі лист з іншого ПК а не з того де ви згенерували лінк.
 • Варіант 2: ваш IP адреса змінився з того моменту як ви згенерували лінк (у вас динамічна IP адреса)

Рішення: вам необхідно згенерувати новий лінк АЛЕ будь ласка вкажіть IP з повідомлення про помилку в поле ваша IP адреса при генерації.
34  Форум (только украинский) / Веб сайт FreeProxyList.org / Як згенерувати новий лінк для скачування проксі списку? on: July 28, 2010, 09:50:35 AM
Запитання: Як згенерувати новий лінк для скачування проксі списку?

Відповідь: Для того що б згенерувати новий лінк будь ласка наступні дії викладеної нижче: • Варіант 1: якщо ви бачите кнопку новий код (секція 1, червоне коло) тоді натисніть на на неї і почекайте поки сторінка не перезавантажиться. Після чого наступні дії по генерації лінка як в перший раз.
 • Варіант 2: якщо ви бачите Captcha (секція 2, зелене коло) замість часу який залишився до закінчення терміну дії пароля а також поле для введення по правій стороні напису Введіть код розблокування сюди (секція 1, червоне коло) тоді наступні дії по генерації лінку як в перший раз.
35  Форум (только украинский) / Веб сайт FreeProxyList.org / Як довго буде працювати мій пароль? on: July 28, 2010, 09:36:15 AM
Питання: Як довго буде працювати мій пароль?

Відповідь: Що б отримати інформацію коли дія вашого VIP пароля закінчується вам потрібно відкрити веб сайт http://freeproxylist.org/ua/.Якщо ви не видаляли кукі (cookie) з вашого браузера тоді в секції 2, (зелене коло) відображається час до закінчення терміну дії пароля.

В іншому випадку вам необхідний згенерувати новий лінк, що б визначити скільки часу залишилося до закінчення, будь ласка прийміть до уваги що як тільки ви сгенеруете новий лінк, старий перестає працювати.
36  Форум (только украинский) / Веб сайт FreeProxyList.org / Як я можу отримати проксі і як згенерувати мій лінк для завантажування проксі? on: July 28, 2010, 09:31:24 AM
Просто дотримуйтесь покрокової інструкції та дивіться скриншоти (якщо потрібно натисніть на зображення що б збільшити).

Крок 1
Відкрийте веб сайт: http://freeproxylist.org/ua/free-proxy-list.htmКрок 2
Для того що б отримати проксі і згенерувати персональний лінк для завантажування проксі листа вам знадобиться код розблокування

 • Варіант 1: ви VIP користувач, тоді ваш VIP пароль і є ваш код розблокування
 • Варіант 2: ви безкоштовний користувач, тоді 5 символів показаних на фотографії будуть ваші кодом розблокування (секція 2, зелене коло)

Якщо ви безкоштовний користувач не забудьте вибрати free proxy servers в полі Секція (секція 6, сіре коло)

Крок 3
Введіть код розблокування з кроку 2 в поле Введіть код розблокування сюди (секція 1, червоне коло)

Крок 4
У випадку якщо ви хочете завантажити проксі лист на свій ПК то залиште поле Ваш IP адреса без змін (секція 3, синє коло), в іншому випадку введіть IP адресу сервера.

ЗАУВАЖЕННЯ: заповніть підходящі вам параметри фільтра (тип проксі, країна, часовий інтервал, макс. Пінг, хв. Швидкість і так далі)

Крок 5
Натисніть на кнопку зберегти і оновити опції фільтра (секція 4, помаранчеве коло)

Тепер все (якщо ви використовували VIP пароль) проксі на сайті будуть відображатися і а ваш персональний лінк для завантажування проксі листа буде відображений трохи нижче (секція 5, рожеве коло)

*** Чому ви повинні придбати VIP доступ
37  Форум (только украинский) / Веб сайт FreeProxyList.org / Чому ви можете нам довіряти! on: July 28, 2010, 09:25:14 AM
Багато користувачів задають нам питання чому вони можуть нам довіряти. Давайте я поясню як працює наша система і всі ваші сумніви зникнуть.

Для початку будь ласка зверніть увагу на той факт що на сайті відображається тільки маленька частина проксі серверів 3,000-3,500. Насправді в нашій головній базі кількість проксі завжди варіює від 25,000-35,000. У зв'язку з тим що не всі проксі працюють в даний момент то вони не відображаються користувачам (на відміну від інших сайтів які відображають всі, включаючи 80% мертвих що б справити на вас враження).

Ми поповнюємо нашу головну базу з проксі серверами
 • Кожні 2 години свіжими 6,000-8,000 проксі серверами.
 • Кожен 1:00 американськими, канадськими та європейськими проксі серверами.
 • Кожен 1:00 свіжими 1,000-1,200 проксі серверами.
 • Кожен 4:00 свіжими 7,000 проксі серверами.
 • Кожні 20-30 хвилин 20 дуже швидкими і стабільними проксі серверами.

Ми перевіряємо проксі 24 години на добу без зупинки! Наш двигун може бути поділений на дві частини:
 • Перша яка перевіряє головну базу 24 години без зупинки в 300 потоках. Як тільки вона знаходить робочу проксі вона додає її до бази яка доступна для скачування.
 • Друга перевіряє маленьку базу кожні 30 секунд і оновлює список кожну хвилину.

Як бачите ви отримуєте найсвіжіші проксі сервери які доступні в інтернеті. Ви не знайдете іншого сайту на якому будуть проксі яких ще немає в нашій головній базі. Коли як наші ціни найнижчі серед конкурентів!

Тільки на нашому сайті ви можете фільтрувати проксі по хв. швидкості, макс. Пінг, хв. аптаіму. Ви можете вказати чи повинно проксі підтримувати POST & GET методи, CONNECT або SSL (також відомий як HTTPS). І ТІЛЬКИ на нашому сайті ви знайдете інновацію часовий інтервал:

Quote
Часовий інтервал: вкажіть значення (від 1 до 360) у хвилинах для якого ви хочете отримати результат. Наприклад: якщо ви виберете 30, то ви отримаєте в результаті всі проксі які були перевірені і позначені як робочі максимум 30 хвилин назад з моменту запиту. Чим більше інтервал тим більше проксі ви отримуєте в результаті але знижується якість і навпаки (дана опція доступна тільки на нашому сайті)


Якщо у вас, як і раніше є питання то задавайте в будь-який час по ICQ, email-у або тут на форумі.
38  Форум (только украинский) / Веб сайт FreeProxyList.org / Я хочу спробувати VIP пароль на один день, як я можу це зробити? on: July 28, 2010, 09:20:22 AM
Багато користувачів запитують нас про пробний доступ на один день. Ми розуміємо, що є безліч сайтів які одурюють користувачів, обіцяють проксі високої якості але в результаті користувач отримує проксі які доступні на більшості сайтів. Деякі йдуть далі і надають якісні списки під час пробного періоду а після придбання постійного доступу проксі загадковим чином поступаються в якості вже випробувана.

На жаль у нас більше немає пробних акаунтів. Якщо ви поставите питання чому, ось вам відповідь:

Дуже велика кількість користувачів використовували його в інших цілях. Просто уявіть за 5 доларів вони отримували необмежений доступ на один день до нашої базі. Якщо ви перевірите статистику в реальному часі за 24 години ви побачите що на протязі однієї доби у нас 8,000-12,000 різних робочих проксі. Що вони робили, вони купували доступ на один день, викачували всю базу й перевіряли самостійно.

Для нас це не має сенсу якщо врахувати що у нас в базі дуже дорогі проксі. За деякі з них ми самі платимо по 50 доларів за 20 IP. Але це пів біди, гірше коли такі користувачі беруть і викладають такі листи на форумах або своїх сайтах. Після такої публікації проксі залишаються живими не більше 24 годин, після чого всі вмирають.

АЛЕ що б ви переконалися в якості і що дані показання на сайтi відповідають істині, виберіть будь-які 3 VIP проксі і ми розкриємо їх для вас. Тим самим ви самі переконаєтеся наскільки вони гарні (Напишіть мені в ICQ 277-767) а також не забудьте прочитати чому ви можете нам довіряти!
39  Форум (только украинский) / Веб сайт FreeProxyList.org / Як придбати VIP пароль для веб сайту FreeProxyList.org on: July 28, 2010, 09:18:50 AM
По-перше спасибі що вибрали саме наш сервіс. Ми впевнені що ви залишитеся задоволені якістю проксі які ми надаємо. Для отримання пароля ви повинні слідувати наступної інструкції:

1) Виберіть період на який ви хочете придбати пароль. Наші ціни:
 • один місяць (30 днів) - 25 US доларів
 • тестовий акаунт на один + день - 5 US доларів (все продано, ПРИЧИНА)

2) Виберіть через яку систему ви будете переказувати гроші:

3) Надішліть необхідну суму на вказаний рахунок і в полі коментарів вкажіть свій email, куди ви хочете отримати пароль. ЗАУВАЖЕННЯ: не згадуйте слово PROXY, вкажіть тільки ваш email, в іншому разі гроші будуть відправлені назад.

4) Повідомте нам про надіслані вами гроші, ми перевіримо рахунок і згенеруємо вам ваш унікальний пароль.

Якщо у вас є інші питання, пов'язані з нашим сервісом задавайте в цьому топіку.

п.с. як завжди ви можете скористатися автоматичною системою оплати.
Pages: 1 [2]
Скройте свой IP-адрес в два клика. 72 страны, 17 штатов США и множество городов. Смена IP-адреса для всего компьютера сразу.
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!