Forum About Proxy
July 15, 2024, 03:16:21 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: What is an anonymous proxy server? Proxy types: transparent, anonymous or elite. Go back to FreeProxyList.org or Proxy-List.org
 
   Home   Help Search GoogleTagged Login Register  
Hide My IP VPN - Access Sites You Love When Abroad! Hide Your Identity and Surf Privately!
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Я хочу спробувати VIP пароль на один день, як я можу це зробити?  (Read 24214 times)
Jackes
Moderator
Newbie
*****
Posts: 39


View Profile Email
« on: July 28, 2010, 09:20:22 AM »

Багато користувачів запитують нас про пробний доступ на один день. Ми розуміємо, що є безліч сайтів які одурюють користувачів, обіцяють проксі високої якості але в результаті користувач отримує проксі які доступні на більшості сайтів. Деякі йдуть далі і надають якісні списки під час пробного періоду а після придбання постійного доступу проксі загадковим чином поступаються в якості вже випробувана.

На жаль у нас більше немає пробних акаунтів. Якщо ви поставите питання чому, ось вам відповідь:

Дуже велика кількість користувачів використовували його в інших цілях. Просто уявіть за 5 доларів вони отримували необмежений доступ на один день до нашої базі. Якщо ви перевірите статистику в реальному часі за 24 години ви побачите що на протязі однієї доби у нас 8,000-12,000 різних робочих проксі. Що вони робили, вони купували доступ на один день, викачували всю базу й перевіряли самостійно.

Для нас це не має сенсу якщо врахувати що у нас в базі дуже дорогі проксі. За деякі з них ми самі платимо по 50 доларів за 20 IP. Але це пів біди, гірше коли такі користувачі беруть і викладають такі листи на форумах або своїх сайтах. Після такої публікації проксі залишаються живими не більше 24 годин, після чого всі вмирають.

АЛЕ що б ви переконалися в якості і що дані показання на сайтi відповідають істині, виберіть будь-які 3 VIP проксі і ми розкриємо їх для вас. Тим самим ви самі переконаєтеся наскільки вони гарні (Напишіть мені в ICQ 277-767) а також не забудьте прочитати чому ви можете нам довіряти!
« Last Edit: July 28, 2010, 10:47:52 AM by Jackes » Logged
Pages: [1]
  Print  

 
Jump to:  

Скройте свой IP-адрес в два клика. 72 страны, 17 штатов США и множество городов. Смена IP-адреса для всего компьютера сразу.
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!