Forum About Proxy
June 13, 2024, 12:44:17 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: How to access facebook, bebo, myspace, hi5, digg, youtube from school or work. Go back to FreeProxyList.org or Proxy-List.org
 
   Home   Help Search GoogleTagged Login Register  
Hide My IP VPN - Access Sites You Love When Abroad! Hide Your Identity and Surf Privately!
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Чому ви можете нам довіряти!  (Read 45031 times)
Jackes
Moderator
Newbie
*****
Posts: 39


View Profile Email
« on: July 28, 2010, 09:25:14 AM »

Багато користувачів задають нам питання чому вони можуть нам довіряти. Давайте я поясню як працює наша система і всі ваші сумніви зникнуть.

Для початку будь ласка зверніть увагу на той факт що на сайті відображається тільки маленька частина проксі серверів 3,000-3,500. Насправді в нашій головній базі кількість проксі завжди варіює від 25,000-35,000. У зв'язку з тим що не всі проксі працюють в даний момент то вони не відображаються користувачам (на відміну від інших сайтів які відображають всі, включаючи 80% мертвих що б справити на вас враження).

Ми поповнюємо нашу головну базу з проксі серверами
  • Кожні 2 години свіжими 6,000-8,000 проксі серверами.
  • Кожен 1:00 американськими, канадськими та європейськими проксі серверами.
  • Кожен 1:00 свіжими 1,000-1,200 проксі серверами.
  • Кожен 4:00 свіжими 7,000 проксі серверами.
  • Кожні 20-30 хвилин 20 дуже швидкими і стабільними проксі серверами.

Ми перевіряємо проксі 24 години на добу без зупинки! Наш двигун може бути поділений на дві частини:
  • Перша яка перевіряє головну базу 24 години без зупинки в 300 потоках. Як тільки вона знаходить робочу проксі вона додає її до бази яка доступна для скачування.
  • Друга перевіряє маленьку базу кожні 30 секунд і оновлює список кожну хвилину.

Як бачите ви отримуєте найсвіжіші проксі сервери які доступні в інтернеті. Ви не знайдете іншого сайту на якому будуть проксі яких ще немає в нашій головній базі. Коли як наші ціни найнижчі серед конкурентів!

Тільки на нашому сайті ви можете фільтрувати проксі по хв. швидкості, макс. Пінг, хв. аптаіму. Ви можете вказати чи повинно проксі підтримувати POST & GET методи, CONNECT або SSL (також відомий як HTTPS). І ТІЛЬКИ на нашому сайті ви знайдете інновацію часовий інтервал:

Quote
Часовий інтервал: вкажіть значення (від 1 до 360) у хвилинах для якого ви хочете отримати результат. Наприклад: якщо ви виберете 30, то ви отримаєте в результаті всі проксі які були перевірені і позначені як робочі максимум 30 хвилин назад з моменту запиту. Чим більше інтервал тим більше проксі ви отримуєте в результаті але знижується якість і навпаки (дана опція доступна тільки на нашому сайті)


Якщо у вас, як і раніше є питання то задавайте в будь-який час по ICQ, email-у або тут на форумі.
Logged
Pages: [1]
  Print  

 
Jump to:  

Скройте свой IP-адрес в два клика. 72 страны, 17 штатов США и множество городов. Смена IP-адреса для всего компьютера сразу.
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!