Forum About Proxy
July 15, 2024, 02:00:01 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: What is an anonymous proxy server? Proxy types: transparent, anonymous or elite. Go back to FreeProxyList.org or Proxy-List.org
 
  Home Help Search GoogleTagged Login Register  
Hide My IP VPN - Access Sites You Love When Abroad! Hide Your Identity and Surf Privately!
  Show Posts
Pages: [1] 2
1  Форум (только украинский) / Общие вопросы / Типи проксей: Так звані ананімайзери on: August 12, 2010, 11:43:41 AM
Протягом останніх двох років, анонімайзери стали дуже популярні. Так як вони дуже легкі в установці і у використанні, їх власники не просять нічого за їх використання. Але тільки маленька частина онлайн населення знає як правильно потрібно вибираете анонімайзер і тільки вона знає, яку небезпечність можуть містити в собі анонімайзери.

Уявіть собі таку ситуацію, ви вирішили з роботи, школи, будинку дістатися до сайту (Вконтакте, однокласники і т.д.) який заблокований. Перше, що вам спадає на думку це анонімайзер. Ви відкриваєте анонімайзер, вбивати в поле для Урла бажаний урл, отримуєте першу сторінку, вводите туди свій логін, пароль і вуаля, ви всередині заблокованого сайту.

Стоп! Тут починається найцікавіше, ви звернули увагу що ви ввели свій логін і пароль не на самому сайті скажімо Вконтакте, а в анонімайзер який вам показав сторінку з дизайном Вконтакте. Саме. Ви передали свій логін, пароль анонімайзеру, а він за вас сам зайшов в соціальну мережу. Що станеться в майбутньому з вашим паролем? Його швидше за все вкрадуть, хоча "вкрасти" буде не правильне слово, більш підійде слово "поділиться", бо ви добровільно поділилися своїм паролем до соціальної мережі з невідомим анонімайзером.

Раніше подібні сайти називалися фішинг сайти. Вони були такого ж дизайну як і оригінали, і не досвідчені користувачі вводили туди свій логін з паролем. А через 5-10 секунд пароль змінювався і ви втрачали назавжди доступ до свого облікового запису в соціальній мережі.

Але сьогодні хакери стали більш майстерні, вони замінили старомодні фішинг сайти на анонімайзери. А іншими словами, хакери пропонують вам скористатися анонімайзером щоб дістатися до заблокованого сайту, а за це вони залишають у себе в логах ваш логін з паролем. Як ці дані будуть використані після, думаю не треба пояснювати.

Значить не можна користуватися анонімайзером? Можна, але потрібно звертати увагу хто надає послуги сайту Анонімайзера. Сьогодні запустити сайт Анонімайзера простіше простого, одна година роботи і 15 доларів за хостинг, саме воно для хакерів. Але якщо анонімайзер надано компанією з ім'ям і яка вже кілька років у сфері онлайн бізенса то можете сміливо користуватися їх анонімайзерів. Пояснення просте, компанія, чиє тільки ім'я стоїть, наприклад наш проксі лист це 50 000 доларів за бренд, це просто банально використовувати такий дорогий сайт на збір паролів до соціальної мережі. Так що, при виборі Анонімайзера, просто звертайте увагу хто його надає, чим більш відома компанія, тим шанси що з вашим паролем трапиться щось погане прагнуть до нуля ..

Продовжуйте відвідувати наш сайт що б читати цікаві статті Smiley Якщо у вас виникли питання стосовно даного матеріалу або просто є питання, будь ласка пишіть в цій гілці, ми завжди раді відповісти вам.
2  Форум (только украинский) / Общие вопросы / Типи проксей: Ботнетові проксі on: August 12, 2010, 11:43:31 AM
Перш ніж я розповім що це таке, я хочу ще раз повторити. Використання ботнетових проксей є порушення закону черевато кримінальною відповідальністю. Використання таких проксей може спричинити за собою дуже серйозні проблеми.

Отже, головне питання, чому ботнетові проксі нелегальні? Максимально в деталях ви можете про ботнетові проксі прочитати тут, wikipedia.org - Ботнет. Якщо ж коротко, ботнетове проксі це програма яка базується на уразливості, або іншим словами експлоїт. Хакери використовують експлоїти щоб у тиху встановити маленьку програму на комп'ютер жертви. Ця маленька програма буде працювати як бот (робот). Робот ж отримує команду і після її виконання повертає відповідь.

Приблизно так само працює і ботнетове проксі. Ви надсилаєте запит на відкриття сторінки на сервер де знаходиться головний бот, а останній вже відсилає цей запит вже одному з його нижче стоячомих пошукових роботів що знаходятся на комп'ютері жертви. Там, вже після виконання, відповідь спочатку приходить головному боту, а головний бот вже повертає відповідь вам.

З одного боку здавалося б це відмінний спосіб заховати свої особисті дані, але насправді це не так.

1) У вас постійно різні вихідні айпі тому що попит виконуються через різні міні боти. А так як у багатьох онлайн сервісів є прив'язка до айпі, то ви банально не зможете пройти авторизацію на такому сайті. Так як у вас при кожному запиті нове айпі, то й отже кінцевий сайт буде постійно вас просити пройти авторизацію.
2) У вас буде низька швидкість, так як ви не працюєте безпосередньо з сервісом. Спочатку ви конектитись на головний бот, головний бот конектитись до якого-небудь нижче стоячому боту, дає йому завдання, той виконує завдання, повертає головному боту, головний бот передає відповідь вам.
3) І саме головне, використання ботнетових проксей є нелегальною дією як таке, і не має значення ви використовуєте для чого-небудь кримінального або просто вирішили відкрити google.com через ботнетове проксі.
4) Якщо вас раптом спіймають за використання ботнетовского проксі, то є величезний шанс що вам доведеться платити штраф. Як правило це 300 доларів за один комп'ютер з ботнетовим проксі. А так як ваші запити йдуть через масу різних ботнетовскіх (5000-10000) то в перерахунку на 300 доларів за штуку, може вийде дуже велика сума.

Продовжуйте відвідувати наш сайт що б читати цікаві статті Smiley Якщо у вас виникли питання стосовно даного матеріалу або просто є питання, будь ласка пишіть в цій гілці, ми завжди раді відповісти вам.
3  Форум (только украинский) / Общие вопросы / Типи проксей: Codeen і PlanetLab проксі on: August 12, 2010, 11:43:22 AM
Codeen і Planetlab проксі. Десь три або чотири роки тому ви могли ще знайти проксі цих типів на нашому сайті Proxy-List.org, але не зараз. Змінили ми політику по відношенню до цих типів проксей і для нашого другого сайт FreeProxyList.org-а.

Основна проблема в тому що вони зберігають дані про своїх користувачів, причому не роблячи з цього ніякої таємниці. Швидше за все ви не робите нічого нелегального, але одна думка що у них буде повний список ваших дій, всі ваші відіслані емейли і навіть ваші логіни з паролями до різних соціальних мереж, таким як Вконтакте, Одноклассники і т.д.

Саме так і є, і це список можна продовжувати, всі ваші розмови в чаті, якщо вони не були отосланни через ssl тунель. Є там ще й інший недолік, немає ніяких гарантій що ваші особисті дані з серверів таких проксей не потраплять в треті руки. Бо власники таких проксей абсолютно не зацікавлені в сохранненіе вашої особистості, тому дуже часто після використання Codeen або Planetlab проксей ваш логін до соціальної мережі рано чи пізно перестає працювати. Так що цей тип проксей найнебезпечніший і найвразливіший з точки зору збереження ваших особистих даних.

Продовжуйте відвідувати наш сайт що б читати цікаві статті Smiley Якщо у вас виникли питання стосовно даного матеріалу або просто є питання, будь ласка пишіть в цій гілці, ми завжди раді відповісти вам.
4  Форум (только украинский) / Общие вопросы / Типи проксей: Виділені, приватні проксі сервіси on: August 12, 2010, 11:43:11 AM
Виділені проксі, це теж саме що й паблік, але з маленькою різницею. Для того щоб скористатися такою проксей, вам потрібно знати логін і пароль. До того ж вихідний айпі у вас буде завжди один і той же, і змінити його у вас ніяк не вийде.

Найголовніша перевага у виділених проксей це їх швидкість. Але це в теорії. Все частіше і частіше до нас стукають серфери, які до нас користувалися виділеними проксі, але перейшли до нас бо від обіцяної швидкості вони отримували максимум 40%. Вони часто після перших же днів пишуть нам що вони абсолютно не чекали такої якості і стабільності від публічних проксей.

Як же виходить що виділене проксі дає таку маленьку швидкість адже в теорії воно має літати. Причина в тому що власники виділених проксі не турбуются про своїх клієнтів і як правило вони вішають багато користувачів на одне айпі. А одне айпі може максимум витримати 10 середніх клієнтів. До того ж, з досвіду спілкування з такими сервісами - ви ніколи не отримаєте відповідь на поставлене запитання чому у вас швидкість в рази нижче обіцяної перед покупкою. Не вірите? Спробуйте самі їм написати після покупки їхнього сервісу Smiley

Що, правда що ваші публічні проксі швидше? А ми не будемо нічого обіцяти, давайте краще зробимо прості математичні розрахунки. Ось що на даний момент в нашій базі - реал тайм статистика за останні 24 години При тому що кількість наших клієнтів 100-150, а за останні 24 години у нас в базі 15 000 різних проксей, виходить 15000/100 = 150 різних проксей на одного користувача!!! Не забувайте, є ще преміум проксі світчер плагін для Firefox-а, який максимально полегшує роботу з проксі. Установка проксі, зміна проксі, завантаження проксі і т.д все це робиться одним кліком миші.

Якщо б власники виділених проксей в реальності давали те що вони обіцяють, 100% аптайм і 100 mbit швидкість, то головна перевага виділених проксей було б швидкість і стабільність. Але так як в реалі так не буває, то до цього "недоліку" додається ще один найголовніший недолік - відсутність приватності. Ви думаєте користуючись виділеними проксі ніхто не дізнається що ви робите? До вашого відома на стороні власника сервісу з надання послуг по виділених проксі ведеться лог, коли і о котрій годині який сайт ви відвідували. Так що при бажанні, за лічені хвилини власник буде знати всі ваші секретні сексуальні бажання і переваги якщо ви відвідували який-небудь еротичний сайт через "його" виділену проксі.

Так що виділені проксі гарні в тому випадку коли вам не потрібно приховувати ваші справжні дані, але в такому випадку виникає логічне запитання, а навіщо ви тоді використовуєте проксі якщо ви не хочете приховати свої особисті дані? Smiley

Продовжуйте відвідувати наш сайт що б читати цікаві статті Smiley Якщо у вас виникли питання стосовно даного матеріалу або просто є питання, будь ласка пишіть в цій гілці, ми завжди раді відповісти вам.
5  Форум (только украинский) / Общие вопросы / Типи проксей: Публічні проксі сервіси on: August 12, 2010, 11:42:58 AM
Публічні проксі сервіси, або як ще їх називають, паблік проксі. Це вид проксей який не вимагає логіна і пароля. Проксі цього типу готові до використання в тому вигляді в якому вони дані. А точніше це айпі адерса і порт. Звичайно у цих проксей є особливість, маючи марку "жива", публічна проксі може виявитися "мертвої" для певної країни. Все тому що в 90 випадках зі 100-а, запити з цієї країни будуть носити нелегальний характер і вони блокуються в проксі за замовчуванням.

Найчастіше питання яке нам задають, чому паблік проксі безкоштовні. У цьому світі немає нічого безкоштовного, ніхто і нічого не робить безкоштовно, крім благодійних організацій і ... все, це весь список Smiley. Є багато причин чому я не можу описати всю картину в деталях, але коротко весь процес безкоштовності проксі виглядає в наступному:

Коли власник сервера встановлює Squid проксі сервіс (на сьогоднішній день найпопулярніший сервіс), дуже часто трапляється що він не змінює дефолтні настройки і його приватний проксі стає публічним. А як відомо, головна особливість публічного проксі в тому що він не вимагає логіна і пароля. Для того щоб ним скористатися макмімум що потрібно знати, це якийсь айпі адресу і на який порт потрібно конектитись.

Дуже часто вам навіть не потрібно буде знати порт проксі, бо якщо власник сервера залишив дефолтні налаштування то і порт проксі буде дефолтний 3128. Хоча звичайно є власники серверів які думають що вони дуже розумні і змінюють порт 80 на 8080. І фактично у вас є три варіанти, це чи 3128, або 80 або 8080

Виходить щоб знайти проксі, вам максимум треба знати айпі. Саме тому багато хто займається скануванням мережі по певних айпі адресу.

УВАГА: Займатися скануванням мережі на наявність проксі серверів є нелегальне дію і є порушенням закону. Дана стаття має виключно єдину мету, пояснити як все це влаштованому. Тому будь-які дії на свою відповідальністю. До речі використовувати публічні проксі без дозволу власника так само є нелегальним дейсвіем. Якщо ви випадково наткнулися на проксі, просто зв'яжіться з її власником і запитайте дозвіл на її використання.

Яка головна перевага у паблік проксей? Найголовніше це ваша приватність. Лог файл який швидше за все не ведеться на стороні проксі бо він за розміром дуже великий і деякі власники серверів навмисне еге періодично зачищают, а якщо все ж такий файл є і він ведеться, то знайти вашу запис у ньому рівносильно знаходженню голки в стозі сіна. Там мегабайти інормаціі коли ваш запис лічені кілобайти. Але (!!) Якщо ви присвоете чужий мільйон будьте упевнені вони спалять весь стіг сіна, але вас знайдуть обов'язково Як правило пошук пропорційний збитку який ви зробили. Чим більше шкоди тим більше шансів що вас знайдуть і вам не допоможе навіть ланцюжок з проксей.

Звичайно, паблік проксі мають і недолік. Справа в тому що статус "'живе" або "Мерв" проксі змінює дуже часто. Буквально кілька хвилин проксі могло знаходиться в списку живих, але зараз воно не працює, а через хвилину знову воскресне і так по колу. Це дуже сильно дратує, особливо якщо вам потрібно відкрити не одну сторінку, а декілька, причому перша ще й з авторизацією. Єдині в кого немає такої проблеми це Наші VIP користувачі.

Ми розробили двигун який автономно працює 24 години на добу, і перевіряє проксі для вас кожні 30 секунд. У будь-який час, наші VIP користувачі мають максимально оновлений список живих проксі - проксі лист Ми так само створили плагін для Firefox-а, Premium Proxy Switcher котрий ще більше полегшить використання проксей і зробить серфіг через проксі максимально приємним.

Ну і звичайно ще одне з найголовніших переваг публічних проксі - у вас постійно нове вихідне айпі і великий список країн на вибір.

Продовжуйте відвідувати наш сайт що б читати цікаві статті Smiley Якщо у вас виникли питання стосовно даного матеріалу або просто є питання, будь ласка пишіть в цій гілці, ми завжди раді відповісти вам.
6  Форум (только украинский) / Общие вопросы / Які проксі краще: паблік (публічні), виділені, CoDeen, ботнетові і ананімайзери on: August 12, 2010, 11:40:55 AM
Які проксі краще: паблік (публічні), виділені, CoDeen, ботнетові і ананімайзери

Сьогодні ми поговоримо про різні типи проксей ... Можливо хтось скаже що ми вже говорили про це і вже є стаття на нашому форумі, але це не так. Того разу ми говорили про проксі з точки зору ананонімності і відповідну статтю можна знайти тут Що таке анонімний проксі?. а сьогодні мова піде про інше, тому пристебніться, настав час знову зануритися в проксі світ.

Давайте почнемо з самої цікавої частини, переваги та недоліки кожного типу проксі, а зокрема: паблік проксі, виділені проксі (приватні), Codeen проксі, ботнетові проксі і так звані ананімайзери.

Хоча з одного боку все перераховане і називається одним загальним словом, в корені вони відрізняються один від одного. Зараз важко сказати який тип найзручніший і кращий, але єдине що можна сказати що є тип проксей які ніколи не потрібно і не можна використовувати. Я зараз опишу кожен тип в деталях, а далі ви вже самі, на свій розсуд вирішите який тип проксей максимально вам підходить.

* Публічні проксі сервіси
* Виділені, приватні проксі сервіси
* Codeen і PlanetLab проксі
* Ботнетові проксі
* Так звані ананімайзери

Якщо ви перейшли по вище вказаним лінкам і прочитали все що там було написано то в такому випадку у вас вже є відповідь, які проксі найкращі, а які взагалі не потрібно використовувати.

Плюс, ви тепер знаєте, яким способом різні інтернет провайдери заманюють до себе клієнтів, і що ховається за їхніми обіцянками про стабільність і високій швидкості проксі. Тому перш ніж ви скористаєтеся подібним сервісом, просто задайте собі питання, чи варт ризик того?

Приємного і безпечного вам інтеренет серфінгу Smiley

Продовжуйте відвідувати наш сайт що б читати цікаві статті Smiley Якщо у вас виникли питання стосовно даного матеріалу або просто є питання, будь ласка пишіть в цій гілці, ми завжди раді відповісти вам.
7  Форум (только украинский) / Общие вопросы / Что такое порт и зачем он был создан? Что такое прокси порт? on: August 12, 2010, 11:38:13 AM
Кожен проксі сервер складається з двох частин розділених символом двокрапки - 163.29.225.250:8080. Перша частина - 163.29.225.250 це ІП адреса комп'ютера (сервера) де безпосередньо знаходиться проксі сервер, коли як останні 4 цифри це так званий порт. Якщо ви читаєте цю статтю це значить вас цікавить що ж насправді з себе представляє порт, для чого він?

Персональний комп'ютер (ПК) який підключений до інтернету або локальній (обчислювальної) мережі (ЛОМ) має свою унікальну ІП адресу. Не заглиблюючись у деталі - цей ІП-mail використовується різними програмами запущені на даному ПК для "виявлення" іншого ПК, який у свою чергу теж підключеного до інтернету або ЛВС. Думаю найлегше зрозуміти принцип роботи порту буде на реальному прикладі.

Для початку, уявіть ПК у вигляді великого будинку з 10 квартирами всередині (у кожній з них живе окрема сім'я). У такому разі, ви вільно можете представити кожну таку квартиру як одну програму запушенную на вашому ПК. І нарешті - IP у даному випадку буде фізичним адресою цього будинку. (Чим буде порт я поясню трохи пізніше ...)

Далі - уявімо ситуацію, хтось відправив посилку на цю адресу АЛЕ забув вказати номер квартири.

Напевно ви вже здогадалися з якою проблемою зіткнеться посильний коли йому дадуть завдання доставити посилку адресату. Здійснення благополучно дістанеться до будівлі але як визначити одержувача? В одному будинку (одина ІП адреса) 10 різних сімей живуть в 10 різних квартирах і відповідно будь-яка може бути одержувачем. Що б уникнути такі ситуації, ми повинні вказувати не тільки адресу будівлі але також і номер квартири.

Також як і у прикладі наведеному вище, всі мережеві посилки (дані) в інтернеті повинні бути відправлені з вказівкою не тільки ІП адреси (адреса будинку) але й порту (номер квартири). На одному ПК (великий будинок) може бути запущено дюжина різних програм (квартири) але кожен з них повинен мати свій власний порт (номер квартири) що б мала можливість отримувати посилки.

Порт може приймати значення від 0 до 65535. Але будь-ласка врахуйте, всі порти від 0 до 1024 зарезервовані для відомих протоколів. Наприклад: порт 80 був зарезервований для HTTP протоколу (відкриття сайтів), 110 для POP3 (отримання електронної пошти), 25 для SMTP (надсилання електронних листів), 21 для FTP (закачування файлів на сервер) і т.д. Всі інші порти динамічно використовуються іншими програмами для кожного окремого з'єднання.

Висновок: кожна програма яка хоче отримувати запити від іншого комп'ютера через мережу ПОВИННА вибрати один порт. Також зауважте що одночасно лише ОДНА програма може використовувати ОДИН певний порт для отримання посилок. В іншому випадку, вашій операційній системі (посильний) буде неможливо визначити одержувача цієї мережевої посилки. Іншими словами, це і є найчастіше причиною помилки вашої операційної системи "порт вже використовується іншою програмою" і проханням перезавантажити ПК.

Продовжуйте відвідувати наш сайт що б читати цікаві статті Smiley Якщо у вас виникли питання стосовно даного матеріалу або просто є питання, будь ласка пишіть в цій гілці, ми завжди раді відповісти вам.
8  Форум (только украинский) / Общие вопросы / Что такое анонимный прокси? Типы прокси: прозрачный, анонимный или элитный on: August 12, 2010, 11:34:34 AM
Я припускаю що ви вже знаєте що таке проксі сервер (в іншому випадку пропоную ознайомиться з статтею Як купувати на сайті Amazone або як працює проксі сервер). Ви вже не раз чули: прозорий (transparent), анонімний (anonymous) чи елітний (elite) проксі сервер, але яка різниця між ними? По-перше, треба звернути увагу на той факт, що всі проксі не дивлячись на те до якого типу вони відносяться, працюють за одним і тим же принципом (вони представляють із себе проміжний пункт між вами і ресурсом який ви запитуєте).
 
Що таке прозорий (transparent) проксі сервер?
Прозорий проксі сервер змінює ваш IP адреса на свій, АЛЕ ваш реальний IP все одно присутній у вашому запиті (уявіть що він просто перенесений в інше місце). Таким чином якщо веб сайт (який ви запитуєте) вирішить визначити ваш реальний IP, то він без утруднень зробить це.

Ви можете припустити що прозорі проксі сервери марні, так як вони не забезпечують приватність (приховування вашого IP), але не поспішайте з висновками. У прозорих проксі є інша перевага: вони працюють швидше (швидкість) ніж аналогічні анонімні або елітні проксі. У таких проксі є своє призначення, наприклад - якщо ви хочете обійти локальний фаєрвол який блокує доступ до якогось сайту, прозорі проксі сервера саме ідеальне рішення. Адже в ваше завдання не входить приховування реального IP, а тільки який сайт ви відвідуєте.

Також (правда дуже рідко), прозорі проксі сервери підходять для накрутки лічильників на вашій сторінці (я впевнений що на відміну від непорядних веб майстрів, ви не будете використовувати такий спосіб накрутки Cheesy)

ЦІКАВО:
якщо ви не використовуєте проксі або використовуєте але прозорий, ваш ПК транслює всім ваш унікальний IP адресу. Кожен раз коли ви відкриваєте веб сторінку, сервер на якому знаходиться дана сторінка, має повну інформацію про вашу операційну систему (ОС). Це означає що власник веб сайту може з легкістю визначити найбільш вразливі місця вашої ОС. Користувач не повинен бути професійним хакером  з спеціальною освітою що б використовуючи ці уразливості він зміг зламати ваш ПК. Є дюжина готових, легких у використанні і (увага) БЕЗКОШТОВНИХ програм які будь-яка дитина зможе використовувати (будь ласка не просіть мене вказати де можна скачати подібний софт, як зламати форум або поштову скриньку, я все одно вас не навчу Wink). За допомогою таких програм, будь-який бажаючий може отримати доступ до ваших документів, листів, особистих фотографій або фільмів які ви зберігаєте на своєму ПК - думаючи що вони надійно сховані від сторонніх очей Wink Що б запобігти подібним хакерським атакам, вам необхідно приховати вашу реальну IP адресу, і тим самим приховати адресу вашого ПК в інтернет мережі.

Що таке анонімний (anonymous) проксі сервер?
Анонімний проксі сервер не передає інформації про вашу реальну IP адресою. Це означає що ви як привид в інтернеті, нікому не відомо про ваше реальне місце знаходження і з цієї простої причини, просто неможливо встановити приховане з'єднання з вашим ПК, для викрадення інформації.

Єдиним можливим недоліком анонімного проксі сервера можна порахувати той факт, що веб сайт який ви запитуєте, може визначити що ви використовуєте проксі для з'єднання (це у свою чергу може означати що ви приховуєте ваш реальний IP адреса). Але з іншого боку, якщо користувач використовує проксі-сервер, це не завжди означає що він намагається приховати свій реальний IP адреса. Припустимо коли ви використовуєте мобільний WAP інтернет, в такому випадку всі користувачі зобов'язані використовувати один проксі сервер, який надає мобільний оператор (головним чином для моніторингу).

Як мінімум з цієї причини, той факт що ви використовуєте проксі сервер для з'єднання, іноді може бути розцінений як нормальна поведінка, а анонімні проксі сервера надійно приховають вашу реальну IP адресу.

Що таке елітний (elite) проксі сервер?
Елітні проксі самі "потайливі", вони мають всі переваги анонімних проксі серверів з точки зору приховування вашого реального IP, але плюс до всього вони НАМАГАЮТЬСЯ приховати сам факт використання проксі сервера при запиті. Іншими словами, вони ведуть себе таким чином, що створюють враження, що ви зовсім не використовували проксі для запиту і IP адреса яку ви передаєте серверу, ваша реальна адреса. Головне що ви повинні знати про елітні проксі сервери це те що з-за їх можливості приховувати факт використання проксі, вони дуже популярні, а це в свою чергу призводить до того що їх дуже часто перевантажують і в результаті вони працюють повільніше.

Ви завжди можете перевірити наскільки надійно приховати ваш IP-адресу від веб сайту, відвідавши наступний лінк: Покажи мій ІП

Підіб'ємо підсумок, в двох словах опишемо переваги та сферу застосування кожного типу проксі сервера:

Прозорий проксі сервер:
 • Переваги: дуже висока швидкість
 • Недолік: низький рівень скритності
 • Конкретне застосування: обхід блокування локальних фаєрволом (Як відкрити odnoklasniki.ru, vkontakte.ru, my.mail.ru на роботі чи в школі.), Накрутка лічильників на сторінці, скачування файлів з файлообмінників (letitbit, megaupload і т.д.)

Анонімний проксі сервер:
 • Перевага: середня швидкість, середня скритність
 • Можливий недолік: видно факт використання проксі
 • Загальне застосування: підходить для 99% завдань

Елітний проксі сервер:
 • Переваги: високий рівень прихованості, приховано факт використання проксі
 • Недоліки: низька швидкість
 • Конкретне застосування: дуже рідкісний випадок, коли необхідно приховати сам факт використання проксі сервера

УВАГА: весь матеріал представлений в даній статті призначений тільки в освітніх цілях

Продовжуйте відвідувати наш сайт що б читати цікаві статті Smiley Якщо у вас виникли питання стосовно даного матеріалу або просто є питання, будь ласка пишіть в цій гілці, ми завжди раді відповісти вам.
9  Форум (только украинский) / Общие вопросы / Разрушение мифа SOCKS прокси сервера лучше чем HTTP прокси on: August 12, 2010, 11:30:20 AM
Серед початківців і навіть просунутих користувачів ходить міф, що SOCKS краще ніж HTTP проксі. У той же час єдиний аргумент на користь SOCKS, на який посилається більшість, це те що вони нібито швидше працюють. Пропоную зруйнувати цей міф раз і назавжди, у дусі моєї улюбленої передачі руйнівників легенд

Як ви вже знаєте (якщо ви не в курсі даного питання то раджу ознайомиться з статтею як працюють проксі сервера) проксі є проміжним буфером між вашим комп'ютером і сервером куди надсилається запит. SOCKS проксі працюють аналогічно - різниця полягає лише у використовуваному протоколі. Виходить нам треба розібратися що має на увазі термін "протокол"?

Протокол це список заздалегідь обумовлених правил, які використовують комп'ютери для обміну інформацією один з одним через локальну або інтернет мережу. Перевага такого підходу в тому, що два комп'ютерів знаходяться в різних країнах (навіть якщо їх власники говорять на різних мовах) можуть вільно обмінюється інформацією.

Всі комп'ютерні програми які використовують інтернет з'єднання мають свій протокол: інтернет-браузер (провідник), програми обміну повідомлень (месенджер), поштові клієнти і т.д. Навіть люди використовують протокол, хіба що ми називаємо його іншим словом - "етикет" (звичайно ж мова йде про культурних людях) Коли ви зустрічаєте людину, в залежності від того, як добре ви його знаєте, ви вітаєте його словами: "Привіт" або " Добрий день ". Якщо ваш опонент теж дотримується правил пристойності то відповість буде: "Привіт, як справи?" або "Добрий, як у вас справи?".

Говорячи простіше, ми можемо перерахувати наступні протоколи:

 • ICQ протокол для програми з обміну текстовими повідомленнями ICQ
 • POP3 протокол для прийому електронних листів
 • SMPT протокол для відправки електронних листів
 • IRC для MIRC програми, програма чат
 • FTP протокол для заливки / скачування файлів на ваш веб сервер

Проксі сервер (проксі протокол) був створений для роботи переважно з HTTP і HTTPS запитами (протокол HTTP і HTTP через SSL з'єднання). Таким чином виходить що ви не зможете використовувати HTTP проксі для завдань у яких реалізований  протокол  що відрізняється від HTTP або HTTPS.

Якщо вашої цілью головним чином є відвідування різних сайтів, то самим ідеальним варіантом для вас буде HTTP проксі. Але якщо у вас є завдання які вимагають використання протоколів що відрізняються від HTTP / HTTPS, тоді деякі можуть заперечити: єдиним рішенням є використання SOCKS проксі серверів, так як саме цей тип проксі був змодельований для роботи з будь-яким протоколом. Я в свою чергу попрошу таких людей не поспішати з висновками.

Не багато знають що HTTP проксі сервер має спеціальну команду, іменовану CONNECT. Вона дозволяє користувачам створювати тунелі для передачі даних будь-якого протоколу, точно такі як це робить SOCKS сервери. Іншими словами за допомогою CONNECT, ваш звичайний HTTP проксі перетворюється в повнофункціональний SOCKS сервер.

Найбільш послідовні захисники SOCKS можуть призвести останній аргумент: при використанні SOCKS серверів передані дані між користувачем і SOCKS сервером шифруються. Але навіть таке твердження перетворюється на ніщо, якщо врахувати що можна скористатися простим HTTP проксі який підтримує HTTPS з'єднання. У такому випадку дані будуть шифруватися тим же алгоритмом що і у випадку з SOCKS сервером.

Ну і нарешті пропоную відповісти на останнє запитання, чому SOCKS сервера працюють швидше? Відповідь банальна - ними ні хто не користується Cheesy Самі посудіть - ви отримаєте 20% приросту в швидкості, але ціна зростає в 3-6 разів за теж кількість SOCKS серверів у порівнянні з HTTP проксі.

А завдяки нашому новому сервісу, ми можемо надати користувачам HTTP проксі які навіть перевершують широко розрекламовані SOCKS сервера. Ми змогли досягти таких високих результатів завдяки нашому новому способу перевірки проксі. Тільки на нашому сайті проксі сервера перевіряються кожні 30 секунд, а проксі списки оновлюються КОЖНУ хвилину.

Як придбати VIP пароль для FreeProxyList.org веб сайту

Продовжуйте відвідувати наш сайт що б читати цікаві статті Smiley Якщо у вас виникли питання стосовно даного матеріалу або просто є питання, будь ласка пишіть в цій гілці, ми завжди раді відповісти вам.
10  Форум (только украинский) / Общие вопросы / Урок 5: Як обійти локальний фаєрвол і відкривати заблоковані сайти on: August 12, 2010, 11:24:22 AM
З попередніх уроків ми зрозуміли принцип переміщення даних (інформації) в Л.М. Ознайомилися як фаєрвол блокує веб сайт і як проксі сервер виконує наші запити. Настав час для останнього і самого цікавого уроку.

Вихідні дані: ми маємо локальну мережу з Сервером який використовується як шлюз в інтернет. Наш ПК підключений до цієї ЛМ та має IP 192.168.0.10. На Сервері встановлено фаєрвол який блокує сайт vkontakte.ru (IP 93.186.231.221). Також ми маємо в наявності робочий проксі сервер IP 217.10.246.4:80 (не намагайтеся використовувати це проксі, це просто приклад).

Простий сценарій (без проксі): ви намагаєтеся відкрити сайт vkontakte.ru у вашому браузері (провіднику) і звичайно ви отримуєте повідомлення що сайт заблокований. Так що ж відбувається по той бік сцени?

 • Як нам вже відомо, перший запит відправляється Серверу:
  Відправник: 192.168.0.10 (наш комп'ютер)
  Одержувач: 93.186.231.221 (vkontakte.ru)

Так як у нас фаєрвол на сервері, він перевірить відправника і одержувача пакету. А так як одержувач у нас 93.186.231.221 (vkontakte.ru) передача пакету буде перервана.

Рішення (з проксі): Пропоную відправити запит проксі серверу і попросити зробити запит на vkontakte.ru за нас. Давайте налаштуємо наш браузер (провідник) на використання проксі (IP 217.10.246.4:80) і подивимося як пакет буде переміщається:

 • Як і у випадку з простим сценарієм перший пакет буде відправлений серверу:
  Відправник: 192.168.0.10 (наш комп'ютер)
  Одержувач: 217.10.246.4 (проксі сервер)

 • Упс, ми змогли сфальсифікувати дані про одержувача а це значить що пакет пройде перевірку і буде відправлений проксі серверу. Як тільки проксі отримає пакет, він прочитає нашу інструкцію і зробить запит:
  Відправник: 217.10.246.4 (проксі сервер)
  Одержувач: 93.186.231.221 (vkontakte.ru)

 • Запит буде відправлений і сервер vkontakte.ru поверне відповідь відправнику (проксі серверу):
  Відправник: 93.186.231.221 (vkontakte.ru)
  Одержувач: 217.10.246.4 (проксі сервер)

 • При отриманні відповіді від vkontakte.ru, проксі сервер змінить адресата:
  Відправник: 217.10.246.4 (проксі сервер)
  Одержувач: 192.168.0.1 (Сервер)

 • Сервер отримує відповідь. Ще раз вміст пакету проходить перевірку і так як відправником не є vkontakte.ru він благополучно відправляється до нас на ПК.

Нарешті наш ПК отримує відповідь на свій запит від vkontakte.ru Wink Таким чином, ні наш фаєрвол в курсі що ми запитували vkontakter.ru, ні сам сервер vkontakte.ru знає наш реальний IP адреса.

Повернутися назад: Як відкрити odnoklasniki.ru, vkontakte.ru, my.mail.ru на роботі або в школі.

Продовжуйте відвідувати наш сайт що б читати цікаві статті Smiley Якщо у вас виникли питання стосовно даного матеріалу або просто є питання, будь ласка пишіть в цій гілці, ми завжди раді відповісти вам.
11  Форум (только украинский) / Общие вопросы / Урок 4: Як купувати на сайті Amazone або як працює проксі сервер on: August 12, 2010, 11:15:39 AM
Сьогодні інтернет став дуже поширеним і багато хто з нас купували щось у інтернет магазині. Можливо ви навіть стикалися з проблемою, коли магазин відсилає товар тільки в певну країну або регіон. За законом підлості саме вашій не виявлялося в списку.

Amazone.com є самим наочним прикладом такого онлайн магазину. Як пояснено на сайті, є багато правил які забороняють відправку електричної апаратури закордон. Таким чином якщо ви живете не в США, у вас ніколи не буде можливості придбати комп'ютерні комплектуючі такої ж якості, яке є для громадян США. Чи є рішення цієї проблеми?

Звичайно ж є! І воно дуже поширене серед користувачів котрі часто набувають різні речі з онлайн магазину Amazone.com. Для цього вони просто орендуюють адресу в США, так званий P.O ящик. При реєстрації вони вказують куди товар який прийшов на цей адрес посилки повинні бути відправлені і яка поштова система повинна бути задіяна: DHL, FedEx, Airmail або т.д.

Але це не єдина позитивна частина PO скриньки. Такого роду сервіс дозволяє більш надійно зберегти конфеденціональность вашої особистості. Компанія відправник не володіє вашою реальною адресою. Ви можете бути спокійні за вашу поштову скриньку, ні хто не заповнить його рекламними буклетами Smiley Коли ваша посилка прибуде на ваш P.O ящик, її оригінальна обьертка буде збережена. Замість цього, посилка буде знову загорнута і відправлена вже на вашу реальну адресу. Таким чином навіть сам факт використання проміжного адресу прихований від сторонніх очей.

Проксі сервер працюють майже таким же чином, до всього іншого деякі зовсім безкоштовні. Пропоную покроково розглянути весь процес замовлення та передачі посилки. Домовимося що ваша адреса буде my address, Amazone-а - store address і проміжної компанії (PO ящик) - gateway address.

 • Ви відправляете конверт проміжної компанії з інструкціями всередині (включаючи адресу магазину). На конверті ми маємо адреса відправник my address, одержувача - gateway address.
 • Проміжна компанія отримує ваш конверт і ознайомлюється з інструкцією. Вони у свою чергу відправляють новий конверт з адресою відправника gateway address, одержувача - store address.
 • Як тільки магазин отримує конверт від проміжної компанії, вони з інструкцій від проміжної компанії визначають який товар потрібен. Будь ласка, зверніть увагу, магазин не має уявлення про ваше місцезнаходження Smiley їм доступна тільки адреса gateway address. На посилці ми маємо адреса відправника store address, одержувача - gateway address.
 • Коли проміжна компанія отримує посилку, вона знову обгортаеться і адреса відправника змінюється на gateway address а одержувача - my address.

Як ви помітили вашу адресу приховано від магазина, а також БОНУС! Ні хто у вашому поштовому відділенні не знає реальної адреси магазину від якого ви отримали посилку Smiley їм відомий тільки gateway address куди був відісланий ЗАКРИТИЙ конверт Smiley Це як раз те що роблять анонімні проксі сервера.


Повернутися назад: Як відкрити odnoklasniki.ru, vkontakte.ru, my.mail.ru на роботі або в школі.

Продовжуйте відвідувати наш сайт що б читати цікаві статті Smiley Якщо у вас виникли питання стосовно даного матеріалу або просто є питання, будь ласка пишіть в цій гілці, ми завжди раді відповісти вам.
12  Форум (только украинский) / Общие вопросы / Урок 3.2: Що таке фаєрвол і як він працює on: August 12, 2010, 11:03:19 AM
Вище ми привели просто приклад з поштовим відділенням (роутер), але що якщо деякі посилки (пакети) можуть містити нелегальний вантаж або перевищувати максимально припустиму вагу? Що б перевірити вміст, а також інші параметри посилки, поштового відділення необхідно встановити спеціальний пристрій (таке як використовують в аеропортах для перевірки вмісту вашого багажу). Якщо буде виявлено нелегальний вміст - посилка відразу буде зупинена і повідомлення з попередженням буде відправлено відправнику (або відправник сам буде відправлений у "спеціальне" місце Cheesy)


13  Форум (только украинский) / Общие вопросы / Урок 3.1: Пристрій комунікації - роутер on: August 12, 2010, 11:03:06 AM
Пристрій який сполучає між собою комп'ютери в ЛМ, називається роутером. Він на подобу поштового відділення приймає посилки (пакети). Також як співробітник цієї установи, спеціальна програма всередині роутера перевіряє кожен пакет (посилку) окремо. Приміром: відправник міг вказати неправильну адресу одержувача, в такому випадку поштове відділення повинно повернути посилку (пакет) відправнику і забезпечити його інформацією про виниклу проблему.


14  Форум (только украинский) / Общие вопросы / Урок 3: Як локальний фаєрвол блокує деякі веб сайти on: August 12, 2010, 11:02:47 AM
Давайте почнемо з простішого питання? Чи знаєте ви як дані (інформація) передається між комп'ютерами в локальній мережі (ЛМ)? Звичайно мова йде не про нудну теорію чи стандартах передачі даних. Я пропоную спростити весь процес комунікації і провести паралельно з прикладів з реального життя.

Як ми вже знаємо, комп'ютер підключений до інтернету має свою унікальну IP адресу. Також як ПК підключений до інтернету, кожен комп'ютер підключений до ЛМ теж має унікальну IP адресу, з однією відмінністю. Ця IP адреса є унікальною ТІЛЬКИ в ДАНІЙ мережі. ЛМ ви можете уявити як маленьку мережу Інтернету. У ЛМ комп'ютери спілкуються один з одним за допомогою унікальних IP-адрес.

Порція даних (інформації) що надсилаються з одного ПК на інший називається пакетом. Цей пакет дуже схожий на просту посилку з адресою відправника та одержувача, типом (протокол), вагою (розмір у байтах) і т.д.


Якщо ви адмін ЛМ то ви як власник поштового відділення. Ви можете придумати будь-які правила для ваших співробітників і вони будуть їм слідувати. Приміром можете вказати критерії за якими відправнику буде відмовлено в обслуговуванні, а посилка повернуто. Як власник, ви має необмежені права у вашому поштовому відділенні (я сподіваюся тепер ви розумієте як приємно бути IT співробітником в компанії). Ви можете використовувати будь-які дані для створення власних правил: адреса відправника, адресу одержувача, тип посилки і т.д. Правила можуть бути складними: ви можете одному і тому ж відправнику дозволити відправляти посилки (пакети) на одну адресу, але в той же час - забороняти на іншій.

Наприклад:
Відправник: Jamie A. Patterson, 1044 Cantebury Drive, Mineola, NY
Одержувач: Heather T. Valle, 1106 Trymore Road, Pipestone, MN
Тип: Конверт
Правило: ЗАБОРОНУ


Відправник: Jamie A. Patterson, 1044 Cantebury Drive, Mineola, NY
Одержувач: Michael M. Guzman, 1708 Carolyns Circle, Dallas, TX
Тип: Коробка
Правило: ДОЗВОЛИТИ


Таким чином кожен раз коли ви відкриваєте веб сайт google.com, пакет (посилка) з вашого ПК передається серверу (сильний ПК в ЛМ). Сервер має в розпорядженні інформацію про пакет: хто був відправником а хто одержувачем, якого він типу. Якщо в фаєрвол знайдеться хоча б одне правило, яке забороняє пересилання даного пакету, передача миттєво буде перервана і ви отримаєте повідомлення про помилку. В іншому випадку пакет буде переданий одержувачу, в нашому конкретному випадку - серверу google.com (74.125.87.99)

Повернутися назад: Як відкрити odnoklasniki.ru, vkontakte.ru, my.mail.ru на роботі або в школі.

Продовжуйте відвідувати наш сайт що б читати цікаві статті Smiley Якщо у вас виникли питання стосовно даного матеріалу або просто є питання, будь ласка пишіть в цій гілці, ми завжди раді відповісти вам.
15  Форум (только украинский) / Общие вопросы / Урок 2.3: Що таке доменне ім'я? on: August 12, 2010, 10:56:30 AM
Просто уявіть що всі ваші друзі будуть звертатися один до одного номерами паспорта, замість реальних імен звучить дуже складно? Така ж думка відвідала Джона Постіль та Паула Мокапертіса, які винайшли доменні імена або коротко домени. Єдина різниця між простим ім'ям людини і доменним іменем в тому що, останнє унікально для всього світу. Уявіть що серед ваших друзів хоча б два Івани, а ваш друг говорить вам "У Івана є нова гра і він може тобі її позичити", а тепер як ви зрозумієте про яке Івана йде мова і кому треба дзвонити сьогодні ввечері? Так само і з доменними іменами, вони повинні бути унікальні.


Кожен домени має зв'язок з ОДНИМ унікальною IP адресою. Організація яка займається обліком цих зв'язків називається Domain Name Server (DNS). Наприклад домен google.com прив'язаний до 74.125.87.99, yahoo.com к - 81.19.70.3 а yandex.ru к - 93.158.134.11.

16  Форум (только украинский) / Общие вопросы / Урок 2.2: Що таке сервер і IP адреса? on: August 12, 2010, 10:56:18 AM
Всі веб сайти перебувають на спеціальному, дуже потужному комп'ютері, званому сервером. Сервера підключені до інтернету 365 днів на рік. Таким чином вони доступні будь-якому користувачеві, у будь-який час. До речі, зверніть увагу на той факт що всі комп'ютери підключені до інтернету мають свою унікальну адресу. Така адреса - називається Internet Protocol (IP) адресою. Він дуже схожий на ваш номер паспорта, який є унікальним у вашій країні та може бути використаний для вашої ідентифікації. IP адреса складається з 4 чисел, розділених між собою крапками. Кожне число може приймати значення від 1 до 254. Наприклад: 74.125.87.99 є робочим IP адресою підключеного до інтернету сервера. Ви навіть можете спробувати відкрити сайт який знаходитися на цьому сервері. Для цього наберіть http://74.125.87.99/ в адресному рядку вашого браузера (провідника).


Упс, відкрився сайт гугла? Все вірно, цей IP належить одному з серверів гугла. Питання: чому браузер (провідник) відкрив google.com веб сайт, якщо ми не набирали його в адресному рядку? Давайте я вам поясню в чому справа. У попередньому параграфі я згадав що кожен комп'ютер має УНІКАЛЬНИЙ IP адреса і ми порівняли його з вашим паспортним номером.

17  Форум (только украинский) / Общие вопросы / Урок 2.1: Що таке веб сайт і веб сторінка? on: August 12, 2010, 10:56:06 AM
Для початку давайте зрозуміємо що таке веб САЙТ а що - веб СТОРІНКА. Будь ласка зверніть увагу що ці два терміни позначають різні речі. Веб сторінку, можна представити як окремий файл текстовою інформацією, написаної на спеціальній мові. Також як існують різні мови для людей (Англійська, французька, німецька і т.д.), існує мова для браузерів (провідників) - це HTML. За допомогою цієї мови вебмайстер спілкується з вашим інтернет браузером (провідником) і дає вказівки: який розмір шрифту використовувати, який колір треба вибрати для фону і т.д. А вже група таких файлів (веб сторінок) називається веб сайтом.


18  Форум (только украинский) / Общие вопросы / Урок 2: Як інтернет-браузер (провідник) відкриває веб сайт on: August 12, 2010, 10:55:17 AM
Звичайно може здатися що запитання просте, але це не так. Коли ви хочете відкрити веб сайт, ви відкриваєте браузер (провідник), набираєте URL сторінки в поле адреси і натискаєте кнопку Enter. Всього три візуальні операції, але насправді відбувається набагато більше невидимих дій. Це зроблено через спрощення процесу відкриття сайтів з точки зору пересічних користувачів. Але давайте подивимося що ж насправді відбувається по той бік сцени.


Тепер ви готові до розуміння що ж насправді відбувається по той бік сцени. Коли ви відкриваєте сайт google.com за допомогою вашого браузера (провідника), відбудуться наступні операції:

 • Інтернет-браузер (провідник) відсилає запит до Domain Name System (DNS) що б визначити IP адреса google.com домену
 • Інтернет-браузер (провідник) отримує відповідь від Domain Name System (DNS) що google.com прив'язаний до IP адреси - 74.125.87.99
 • Інтернет-браузер (провідник) відправляє запит на сервер з IP - 74.125.87.99
 • Інтернет-браузер (провідник) отримує текстової файл від сервера з IP - 74.125.87.99
 • Інтернет-браузер (провідник) за допомогою HTML мови слідуе інструкціям як відображати цей текстовий файл на вашому екрані
 • От і все

Повернутися назад: Як відкрити odnoklasniki.ru, vkontakte.ru, my.mail.ru на роботі або в школі.

Продовжуйте відвідувати наш сайт що б читати цікаві статті Smiley Якщо у вас виникли питання стосовно даного матеріалу або просто є питання, будь ласка пишіть в цій гілці, ми завжди раді відповісти вам.
19  Форум (только украинский) / Общие вопросы / Урок 1: Локальна мережа і як ПК виходять в інтернет on: August 12, 2010, 10:51:36 AM
на стадии перевода
20  Форум (только украинский) / Общие вопросы / Як відкрити odnoklasniki.ru, vkontakte.ru, my.mail.ru на роботі або в школі. on: August 12, 2010, 10:48:29 AM
НОВОВВЕДЕННЯ: є ще більш простий спосіб відкрити заблокований сайт. Досить завантажити і запустити програму Premium Proxy Switcher. Вона вміє працювати з провідними провідниками (браузерами) Chrome, Firefox, IExplorer, Opera і Safari. За допомогою програми ви зможете одним натисканням миші встановлювати проксі (які підвантажуються автоматом або з нашої ВІП зони, або з будь-якого вами обраного сайту або файлу на вашому комп'ютері), а це в свою чергу означає - отримувати доступ до заблокованого сайту.

Все більше і більше роботодавців, університетів і шкіл усвідомлюють що їх співробітники і студенти використовують Інтернет в особистих цілях. Вони намагаються запобігти цьому - блокують деякі сайти, такі як: odnoklasniki.ru, vkontakte.ru, my.mail.ru і т.д.

Я підозрюю, що ви один з таких людей так як читаєте цю статтю Ви не можете відкрити якийсь сайт, хоча вам це життєво необхідно, не хвилюйтеся! Сьогодні я покажу вам, як за допомогою декількох простих операцій, можна відкрити будь-який сайт, навіть якщо він був заблокований нещадним адміном з IT відділу А також ми навчимо вас як приховувати вашу веб активність, що б ні хто не знав які сайти ви відвідуєте або які повідомлення ви надсилаєте своїм друзям. Так, так - це здається неймовірним, але вони можуть їх перехоплювати! Але після прочитання даного матеріалу цьому настане кінець!

Quote
Неможливе можливо якщо ви скористаєтеся своїм мозком і знаннями

Крок 1
Для початку нам знадобиться проксі сервер. Виберіть будь-який прозорий (вкажіть tranpsparent для поля тип проксі) проксі так як він набагато швидше анонімного або елітного. Безкоштовні проксі ви можете знайти тут (покрокова інструкція з ілюстраціями).

Крок 2
Тепер у нас є проксі, настав час настроїти наш інтернет-браузер (провідник) що б він використав цей проксі сервер. Нижче наведені лінки, де ви можете ознайомитись з покрокової інструкції як зробити це для самих популярних інтернет браузерів:


ЗАУВАЖЕННЯ: якщо вашого інтернет браузера (провідника) немає в списку тоді відпишіть в топіку, ми додамо його в найкоротші терміни.

ВСЕ ГОТОВО!!! Може це й виглядає банально, але спробуйте відкрити раніше заблокований сайт і ви побачите що тепер він відкривається.

Для допитливих користувачів, хто хоче дізнатися як нам вдалося обійти захист, я написав кілька коротких і легких уроків. Я покажу вам як співробітники IT відділу вашої компанії, університету або школи блокують веб сайти, як вони стежать за всіма вашими ДІЯМИ і як ви можете запобігти усе вищесказане з допомогою безкоштовних проксі серверів.


УВАГА: весь матеріал представлений в даній статті призначений тільки в освітніх цілях, перед тим, як ви вирішите перевірити працездатність вищевикладеного у вашій локальній мережі, будь ласка отримайте дозвіл від вашого мережевого або системного адміністратора Wink

Продовжуйте відвідувати наш сайт що б читати цікаві статті Smiley Якщо у вас виникли питання стосовно даного матеріалу або просто є питання, будь ласка пишіть в цій гілці, ми завжди раді відповісти вам.
Pages: [1] 2
Скройте свой IP-адрес в два клика. 72 страны, 17 штатов США и множество городов. Смена IP-адреса для всего компьютера сразу.
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!