Forum About Proxy
March 03, 2024, 02:08:52 PM *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Which proxy is better: public or dedicated proxy, CoDeeN, BotNets, anonymizers. Go back to FreeProxyList.org or Proxy-List.org
 
   Home   Help Search GoogleTagged Login Register  
Hide My IP VPN - Access Sites You Love When Abroad! Hide Your Identity and Surf Privately!
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Типи проксей: Ботнетові проксі  (Read 35897 times)
Jackes
Moderator
Newbie
*****
Posts: 39


View Profile Email
« on: August 12, 2010, 11:43:31 AM »

Перш ніж я розповім що це таке, я хочу ще раз повторити. Використання ботнетових проксей є порушення закону черевато кримінальною відповідальністю. Використання таких проксей може спричинити за собою дуже серйозні проблеми.

Отже, головне питання, чому ботнетові проксі нелегальні? Максимально в деталях ви можете про ботнетові проксі прочитати тут, wikipedia.org - Ботнет. Якщо ж коротко, ботнетове проксі це програма яка базується на уразливості, або іншим словами експлоїт. Хакери використовують експлоїти щоб у тиху встановити маленьку програму на комп'ютер жертви. Ця маленька програма буде працювати як бот (робот). Робот ж отримує команду і після її виконання повертає відповідь.

Приблизно так само працює і ботнетове проксі. Ви надсилаєте запит на відкриття сторінки на сервер де знаходиться головний бот, а останній вже відсилає цей запит вже одному з його нижче стоячомих пошукових роботів що знаходятся на комп'ютері жертви. Там, вже після виконання, відповідь спочатку приходить головному боту, а головний бот вже повертає відповідь вам.

З одного боку здавалося б це відмінний спосіб заховати свої особисті дані, але насправді це не так.

1) У вас постійно різні вихідні айпі тому що попит виконуються через різні міні боти. А так як у багатьох онлайн сервісів є прив'язка до айпі, то ви банально не зможете пройти авторизацію на такому сайті. Так як у вас при кожному запиті нове айпі, то й отже кінцевий сайт буде постійно вас просити пройти авторизацію.
2) У вас буде низька швидкість, так як ви не працюєте безпосередньо з сервісом. Спочатку ви конектитись на головний бот, головний бот конектитись до якого-небудь нижче стоячому боту, дає йому завдання, той виконує завдання, повертає головному боту, головний бот передає відповідь вам.
3) І саме головне, використання ботнетових проксей є нелегальною дією як таке, і не має значення ви використовуєте для чого-небудь кримінального або просто вирішили відкрити google.com через ботнетове проксі.
4) Якщо вас раптом спіймають за використання ботнетовского проксі, то є величезний шанс що вам доведеться платити штраф. Як правило це 300 доларів за один комп'ютер з ботнетовим проксі. А так як ваші запити йдуть через масу різних ботнетовскіх (5000-10000) то в перерахунку на 300 доларів за штуку, може вийде дуже велика сума.

Продовжуйте відвідувати наш сайт що б читати цікаві статті Smiley Якщо у вас виникли питання стосовно даного матеріалу або просто є питання, будь ласка пишіть в цій гілці, ми завжди раді відповісти вам.
« Last Edit: August 12, 2010, 11:53:08 AM by Jackes » Logged
Pages: [1]
  Print  

 
Jump to:  

Скройте свой IP-адрес в два клика. 72 страны, 17 штатов США и множество городов. Смена IP-адреса для всего компьютера сразу.
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!