Forum About Proxy

Форум (только украинский) => Общие вопросы => Topic started by: Jackes on August 12, 2010, 11:43:31 AM

Hide My IP VPN - Access Sites You Love When Abroad! Hide Your Identity and Surf Privately!


Title: Типи проксей: Ботнетові проксі
Post by: Jackes on August 12, 2010, 11:43:31 AM
Перш ніж я розповім що це таке, я хочу ще раз повторити. Використання ботнетових проксей є порушення закону черевато кримінальною відповідальністю. Використання таких проксей може спричинити за собою дуже серйозні проблеми.

Отже, головне питання, чому ботнетові проксі нелегальні? Максимально в деталях ви можете про ботнетові проксі прочитати тут, wikipedia.org - Ботнет. Якщо ж коротко, ботнетове проксі це програма яка базується на уразливості, або іншим словами експлоїт. Хакери використовують експлоїти щоб у тиху встановити маленьку програму на комп'ютер жертви. Ця маленька програма буде працювати як бот (робот). Робот ж отримує команду і після її виконання повертає відповідь.

Приблизно так само працює і ботнетове проксі. Ви надсилаєте запит на відкриття сторінки на сервер де знаходиться головний бот, а останній вже відсилає цей запит вже одному з його нижче стоячомих пошукових роботів що знаходятся на комп'ютері жертви. Там, вже після виконання, відповідь спочатку приходить головному боту, а головний бот вже повертає відповідь вам.

З одного боку здавалося б це відмінний спосіб заховати свої особисті дані, але насправді це не так.

1) У вас постійно різні вихідні айпі тому що попит виконуються через різні міні боти. А так як у багатьох онлайн сервісів є прив'язка до айпі, то ви банально не зможете пройти авторизацію на такому сайті. Так як у вас при кожному запиті нове айпі, то й отже кінцевий сайт буде постійно вас просити пройти авторизацію.
2) У вас буде низька швидкість, так як ви не працюєте безпосередньо з сервісом. Спочатку ви конектитись на головний бот, головний бот конектитись до якого-небудь нижче стоячому боту, дає йому завдання, той виконує завдання, повертає головному боту, головний бот передає відповідь вам.
3) І саме головне, використання ботнетових проксей є нелегальною дією як таке, і не має значення ви використовуєте для чого-небудь кримінального або просто вирішили відкрити google.com через ботнетове проксі.
4) Якщо вас раптом спіймають за використання ботнетовского проксі, то є величезний шанс що вам доведеться платити штраф. Як правило це 300 доларів за один комп'ютер з ботнетовим проксі. А так як ваші запити йдуть через масу різних ботнетовскіх (5000-10000) то в перерахунку на 300 доларів за штуку, може вийде дуже велика сума.

Продовжуйте відвідувати наш сайт що б читати цікаві статті :) Якщо у вас виникли питання стосовно даного матеріалу або просто є питання, будь ласка пишіть в цій гілці, ми завжди раді відповісти вам.
Скройте свой IP-адрес в два клика. 72 страны, 17 штатов США и множество городов. Смена IP-адреса для всего компьютера сразу.