Forum About Proxy
July 22, 2024, 06:00:42 PM *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: What is an anonymous proxy server? Proxy types: transparent, anonymous or elite. Go back to FreeProxyList.org or Proxy-List.org
 
   Home   Help Search GoogleTagged Login Register  
Hide My IP VPN - Access Sites You Love When Abroad! Hide Your Identity and Surf Privately!
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Урок 4: Як купувати на сайті Amazone або як працює проксі сервер  (Read 136908 times)
Jackes
Moderator
Newbie
*****
Posts: 39


View Profile Email
« on: August 12, 2010, 11:15:39 AM »

Сьогодні інтернет став дуже поширеним і багато хто з нас купували щось у інтернет магазині. Можливо ви навіть стикалися з проблемою, коли магазин відсилає товар тільки в певну країну або регіон. За законом підлості саме вашій не виявлялося в списку.

Amazone.com є самим наочним прикладом такого онлайн магазину. Як пояснено на сайті, є багато правил які забороняють відправку електричної апаратури закордон. Таким чином якщо ви живете не в США, у вас ніколи не буде можливості придбати комп'ютерні комплектуючі такої ж якості, яке є для громадян США. Чи є рішення цієї проблеми?

Звичайно ж є! І воно дуже поширене серед користувачів котрі часто набувають різні речі з онлайн магазину Amazone.com. Для цього вони просто орендуюють адресу в США, так званий P.O ящик. При реєстрації вони вказують куди товар який прийшов на цей адрес посилки повинні бути відправлені і яка поштова система повинна бути задіяна: DHL, FedEx, Airmail або т.д.

Але це не єдина позитивна частина PO скриньки. Такого роду сервіс дозволяє більш надійно зберегти конфеденціональность вашої особистості. Компанія відправник не володіє вашою реальною адресою. Ви можете бути спокійні за вашу поштову скриньку, ні хто не заповнить його рекламними буклетами Smiley Коли ваша посилка прибуде на ваш P.O ящик, її оригінальна обьертка буде збережена. Замість цього, посилка буде знову загорнута і відправлена вже на вашу реальну адресу. Таким чином навіть сам факт використання проміжного адресу прихований від сторонніх очей.

Проксі сервер працюють майже таким же чином, до всього іншого деякі зовсім безкоштовні. Пропоную покроково розглянути весь процес замовлення та передачі посилки. Домовимося що ваша адреса буде my address, Amazone-а - store address і проміжної компанії (PO ящик) - gateway address.

  • Ви відправляете конверт проміжної компанії з інструкціями всередині (включаючи адресу магазину). На конверті ми маємо адреса відправник my address, одержувача - gateway address.
  • Проміжна компанія отримує ваш конверт і ознайомлюється з інструкцією. Вони у свою чергу відправляють новий конверт з адресою відправника gateway address, одержувача - store address.
  • Як тільки магазин отримує конверт від проміжної компанії, вони з інструкцій від проміжної компанії визначають який товар потрібен. Будь ласка, зверніть увагу, магазин не має уявлення про ваше місцезнаходження Smiley їм доступна тільки адреса gateway address. На посилці ми маємо адреса відправника store address, одержувача - gateway address.
  • Коли проміжна компанія отримує посилку, вона знову обгортаеться і адреса відправника змінюється на gateway address а одержувача - my address.

Як ви помітили вашу адресу приховано від магазина, а також БОНУС! Ні хто у вашому поштовому відділенні не знає реальної адреси магазину від якого ви отримали посилку Smiley їм відомий тільки gateway address куди був відісланий ЗАКРИТИЙ конверт Smiley Це як раз те що роблять анонімні проксі сервера.


Повернутися назад: Як відкрити odnoklasniki.ru, vkontakte.ru, my.mail.ru на роботі або в школі.

Продовжуйте відвідувати наш сайт що б читати цікаві статті Smiley Якщо у вас виникли питання стосовно даного матеріалу або просто є питання, будь ласка пишіть в цій гілці, ми завжди раді відповісти вам.
« Last Edit: August 12, 2010, 11:17:25 AM by Jackes » Logged
Pages: [1]
  Print  

 
Jump to:  

Скройте свой IP-адрес в два клика. 72 страны, 17 штатов США и множество городов. Смена IP-адреса для всего компьютера сразу.
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!