Forum About Proxy
December 11, 2023, 01:28:04 PM *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Bust the myth: SOCKS better than HTTP proxy. Go back to FreeProxyList.org or Proxy-List.org
 
   Home   Help Search GoogleTagged Login Register  
Hide My IP VPN - Access Sites You Love When Abroad! Hide Your Identity and Surf Privately!
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Типи проксей: Виділені, приватні проксі сервіси  (Read 35809 times)
Jackes
Moderator
Newbie
*****
Posts: 39


View Profile Email
« on: August 12, 2010, 11:43:11 AM »

Виділені проксі, це теж саме що й паблік, але з маленькою різницею. Для того щоб скористатися такою проксей, вам потрібно знати логін і пароль. До того ж вихідний айпі у вас буде завжди один і той же, і змінити його у вас ніяк не вийде.

Найголовніша перевага у виділених проксей це їх швидкість. Але це в теорії. Все частіше і частіше до нас стукають серфери, які до нас користувалися виділеними проксі, але перейшли до нас бо від обіцяної швидкості вони отримували максимум 40%. Вони часто після перших же днів пишуть нам що вони абсолютно не чекали такої якості і стабільності від публічних проксей.

Як же виходить що виділене проксі дає таку маленьку швидкість адже в теорії воно має літати. Причина в тому що власники виділених проксі не турбуются про своїх клієнтів і як правило вони вішають багато користувачів на одне айпі. А одне айпі може максимум витримати 10 середніх клієнтів. До того ж, з досвіду спілкування з такими сервісами - ви ніколи не отримаєте відповідь на поставлене запитання чому у вас швидкість в рази нижче обіцяної перед покупкою. Не вірите? Спробуйте самі їм написати після покупки їхнього сервісу Smiley

Що, правда що ваші публічні проксі швидше? А ми не будемо нічого обіцяти, давайте краще зробимо прості математичні розрахунки. Ось що на даний момент в нашій базі - реал тайм статистика за останні 24 години При тому що кількість наших клієнтів 100-150, а за останні 24 години у нас в базі 15 000 різних проксей, виходить 15000/100 = 150 різних проксей на одного користувача!!! Не забувайте, є ще преміум проксі світчер плагін для Firefox-а, який максимально полегшує роботу з проксі. Установка проксі, зміна проксі, завантаження проксі і т.д все це робиться одним кліком миші.

Якщо б власники виділених проксей в реальності давали те що вони обіцяють, 100% аптайм і 100 mbit швидкість, то головна перевага виділених проксей було б швидкість і стабільність. Але так як в реалі так не буває, то до цього "недоліку" додається ще один найголовніший недолік - відсутність приватності. Ви думаєте користуючись виділеними проксі ніхто не дізнається що ви робите? До вашого відома на стороні власника сервісу з надання послуг по виділених проксі ведеться лог, коли і о котрій годині який сайт ви відвідували. Так що при бажанні, за лічені хвилини власник буде знати всі ваші секретні сексуальні бажання і переваги якщо ви відвідували який-небудь еротичний сайт через "його" виділену проксі.

Так що виділені проксі гарні в тому випадку коли вам не потрібно приховувати ваші справжні дані, але в такому випадку виникає логічне запитання, а навіщо ви тоді використовуєте проксі якщо ви не хочете приховати свої особисті дані? Smiley

Продовжуйте відвідувати наш сайт що б читати цікаві статті Smiley Якщо у вас виникли питання стосовно даного матеріалу або просто є питання, будь ласка пишіть в цій гілці, ми завжди раді відповісти вам.
« Last Edit: August 12, 2010, 11:48:04 AM by Jackes » Logged
Pages: [1]
  Print  
GoogleTagged: сайт google testing

 
Jump to:  

Скройте свой IP-адрес в два клика. 72 страны, 17 штатов США и множество городов. Смена IP-адреса для всего компьютера сразу.
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!