Forum About Proxy
July 22, 2024, 04:41:57 PM *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Bust the myth: SOCKS better than HTTP proxy. Go back to FreeProxyList.org or Proxy-List.org
 
   Home   Help Search GoogleTagged Login Register  
Hide My IP VPN - Access Sites You Love When Abroad! Hide Your Identity and Surf Privately!
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Як відкрити odnoklasniki.ru, vkontakte.ru, my.mail.ru на роботі або в школі.  (Read 119380 times)
Jackes
Moderator
Newbie
*****
Posts: 39


View Profile Email
« on: August 12, 2010, 10:48:29 AM »

НОВОВВЕДЕННЯ: є ще більш простий спосіб відкрити заблокований сайт. Досить завантажити і запустити програму Premium Proxy Switcher. Вона вміє працювати з провідними провідниками (браузерами) Chrome, Firefox, IExplorer, Opera і Safari. За допомогою програми ви зможете одним натисканням миші встановлювати проксі (які підвантажуються автоматом або з нашої ВІП зони, або з будь-якого вами обраного сайту або файлу на вашому комп'ютері), а це в свою чергу означає - отримувати доступ до заблокованого сайту.

Все більше і більше роботодавців, університетів і шкіл усвідомлюють що їх співробітники і студенти використовують Інтернет в особистих цілях. Вони намагаються запобігти цьому - блокують деякі сайти, такі як: odnoklasniki.ru, vkontakte.ru, my.mail.ru і т.д.

Я підозрюю, що ви один з таких людей так як читаєте цю статтю Ви не можете відкрити якийсь сайт, хоча вам це життєво необхідно, не хвилюйтеся! Сьогодні я покажу вам, як за допомогою декількох простих операцій, можна відкрити будь-який сайт, навіть якщо він був заблокований нещадним адміном з IT відділу А також ми навчимо вас як приховувати вашу веб активність, що б ні хто не знав які сайти ви відвідуєте або які повідомлення ви надсилаєте своїм друзям. Так, так - це здається неймовірним, але вони можуть їх перехоплювати! Але після прочитання даного матеріалу цьому настане кінець!

Quote
Неможливе можливо якщо ви скористаєтеся своїм мозком і знаннями

Крок 1
Для початку нам знадобиться проксі сервер. Виберіть будь-який прозорий (вкажіть tranpsparent для поля тип проксі) проксі так як він набагато швидше анонімного або елітного. Безкоштовні проксі ви можете знайти тут (покрокова інструкція з ілюстраціями).

Крок 2
Тепер у нас є проксі, настав час настроїти наш інтернет-браузер (провідник) що б він використав цей проксі сервер. Нижче наведені лінки, де ви можете ознайомитись з покрокової інструкції як зробити це для самих популярних інтернет браузерів:


ЗАУВАЖЕННЯ: якщо вашого інтернет браузера (провідника) немає в списку тоді відпишіть в топіку, ми додамо його в найкоротші терміни.

ВСЕ ГОТОВО!!! Може це й виглядає банально, але спробуйте відкрити раніше заблокований сайт і ви побачите що тепер він відкривається.

Для допитливих користувачів, хто хоче дізнатися як нам вдалося обійти захист, я написав кілька коротких і легких уроків. Я покажу вам як співробітники IT відділу вашої компанії, університету або школи блокують веб сайти, як вони стежать за всіма вашими ДІЯМИ і як ви можете запобігти усе вищесказане з допомогою безкоштовних проксі серверів.


УВАГА: весь матеріал представлений в даній статті призначений тільки в освітніх цілях, перед тим, як ви вирішите перевірити працездатність вищевикладеного у вашій локальній мережі, будь ласка отримайте дозвіл від вашого мережевого або системного адміністратора Wink

Продовжуйте відвідувати наш сайт що б читати цікаві статті Smiley Якщо у вас виникли питання стосовно даного матеріалу або просто є питання, будь ласка пишіть в цій гілці, ми завжди раді відповісти вам.
« Last Edit: July 08, 2012, 04:59:54 PM by HIF » Logged
Pages: [1]
  Print  

 
Jump to:  

Скройте свой IP-адрес в два клика. 72 страны, 17 штатов США и множество городов. Смена IP-адреса для всего компьютера сразу.
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!