Forum About Proxy

Форум (только украинский) => Общие вопросы => Topic started by: Jackes on August 12, 2010, 10:48:29 AM

Hide My IP VPN - Access Sites You Love When Abroad! Hide Your Identity and Surf Privately!


Title: Як відкрити odnoklasniki.ru, vkontakte.ru, my.mail.ru на роботі або в школі.
Post by: Jackes on August 12, 2010, 10:48:29 AM
НОВОВВЕДЕННЯ: є ще більш простий спосіб відкрити заблокований сайт. Досить завантажити і запустити програму Premium Proxy Switcher (http://premiumproxyswitcher.com.ua/?code=xordwz). Вона вміє працювати з провідними провідниками (браузерами) Chrome, Firefox, IExplorer, Opera і Safari. За допомогою програми ви зможете одним натисканням миші встановлювати проксі (які підвантажуються автоматом або з нашої ВІП зони, або з будь-якого вами обраного сайту або файлу на вашому комп'ютері), а це в свою чергу означає - отримувати доступ до заблокованого сайту.

Все більше і більше роботодавців, університетів і шкіл усвідомлюють що їх співробітники і студенти використовують Інтернет в особистих цілях. Вони намагаються запобігти цьому - блокують деякі сайти, такі як: odnoklasniki.ru, vkontakte.ru, my.mail.ru і т.д.

Я підозрюю, що ви один з таких людей так як читаєте цю статтю Ви не можете відкрити якийсь сайт, хоча вам це життєво необхідно, не хвилюйтеся! Сьогодні я покажу вам, як за допомогою декількох простих операцій, можна відкрити будь-який сайт, навіть якщо він був заблокований нещадним адміном з IT відділу А також ми навчимо вас як приховувати вашу веб активність, що б ні хто не знав які сайти ви відвідуєте або які повідомлення ви надсилаєте своїм друзям. Так, так - це здається неймовірним, але вони можуть їх перехоплювати! Але після прочитання даного матеріалу цьому настане кінець!

Quote
Неможливе можливо якщо ви скористаєтеся своїм мозком і знаннями

Крок 1
Для початку нам знадобиться проксі сервер. Виберіть будь-який прозорий (вкажіть tranpsparent для поля тип проксі) проксі так як він набагато швидше анонімного або елітного. Безкоштовні проксі ви можете знайти тут (http://forumaboutproxy.com/veb-sait-freeproxylist-org/iak-ia-moju-otrimati-proks-iak-zgeneruvati-mi-lnk-dlia-zavantajuvannia-proks/) (покрокова інструкція з ілюстраціями).

Крок 2
Тепер у нас є проксі, настав час настроїти наш інтернет-браузер (провідник) що б він використав цей проксі сервер. Нижче наведені лінки, де ви можете ознайомитись з покрокової інструкції як зробити це для самих популярних інтернет браузерів:

  • ВИДЕО ИНСТРУКЦИЯ: Как установить прокси в Google Chrome браузере (http://forumaboutproxy.com/oe-oo/video-instruktsiia-kak-ustanovit-proksi-v-google-chrome-brauzere/)
  • ВИДЕО ИНСТРУКЦИЯ: Как установить прокси в Firefox браузере (http://forumaboutproxy.com/oe-oo/video-instruktsiia-kak-ustanovit-proksi-v-firefox-brauzere/)
  • ВИДЕО ИНСТРУКЦИЯ: Как установить прокси в Internet Explorer браузере (http://forumaboutproxy.com/oe-oo/video-instruktsiia-kak-ustanovit-proksi-v-internet-explorer-brauzere/)
  • ВИДЕО ИНСТРУКЦИЯ: Как установить прокси в Opera браузере (http://forumaboutproxy.com/oe-oo/video-instruktsiia-kak-ustanovit-proksi-v-opera-brauzere/)
  • ВИДЕО ИНСТРУКЦИЯ: Как установить прокси в Safari браузере (http://forumaboutproxy.com/oe-oo/video-instruktsiia-kak-ustanovit-proksi-v-safari-brauzere/)

ЗАУВАЖЕННЯ: якщо вашого інтернет браузера (провідника) немає в списку тоді відпишіть в топіку, ми додамо його в найкоротші терміни.

ВСЕ ГОТОВО!!! Може це й виглядає банально, але спробуйте відкрити раніше заблокований сайт і ви побачите що тепер він відкривається.

Для допитливих користувачів, хто хоче дізнатися як нам вдалося обійти захист, я написав кілька коротких і легких уроків. Я покажу вам як співробітники IT відділу вашої компанії, університету або школи блокують веб сайти, як вони стежать за всіма вашими ДІЯМИ і як ви можете запобігти усе вищесказане з допомогою безкоштовних проксі серверів.

  • Урок 1: Локальна мережа і як ПК виходять в інтернет  (http://forumaboutproxy.com/obshie-voprosi/urok-1-lokalna-mereja-iak-pk-vihodiat-v-nternet/)
  • Урок 2: Як інтернет-браузер (провідник) відкриває веб сайт  (http://forumaboutproxy.com/obshie-voprosi/urok-2-iak-nternet-brauzer-(provdnik)-vdkriva-veb-sait/)
  • Урок 3: Як локальний фаєрвол блокує деякі веб сайти (http://forumaboutproxy.com/obshie-voprosi/urok-3-iak-lokalnii-farvol-bloku-deiak-veb-saiti/)
  • Урок 4: Як купувати на сайті Amazone або як працює проксі сервер (http://forumaboutproxy.com/obshie-voprosi/urok-4-iak-kupuvati-na-sait-amazone-abo-iak-pratsu-proks-server/)
  • Урок 5: Як обійти локальний фаєрвол і відкривати заблоковані сайти (http://forumaboutproxy.com/obshie-voprosi/urok-5-iak-obiti-lokalnii-farvol-vdkrivati-zablokovan-saiti/)

УВАГА: весь матеріал представлений в даній статті призначений тільки в освітніх цілях, перед тим, як ви вирішите перевірити працездатність вищевикладеного у вашій локальній мережі, будь ласка отримайте дозвіл від вашого мережевого або системного адміністратора ;)

Продовжуйте відвідувати наш сайт що б читати цікаві статті :) Якщо у вас виникли питання стосовно даного матеріалу або просто є питання, будь ласка пишіть в цій гілці, ми завжди раді відповісти вам.
Скройте свой IP-адрес в два клика. 72 страны, 17 штатов США и множество городов. Смена IP-адреса для всего компьютера сразу.