Forum About Proxy
July 15, 2024, 01:46:15 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Which proxy is better: public or dedicated proxy, CoDeeN, BotNets, anonymizers. Go back to FreeProxyList.org or Proxy-List.org
 
   Home   Help Search GoogleTagged Login Register  
Hide My IP VPN - Access Sites You Love When Abroad! Hide Your Identity and Surf Privately!
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Які проксі краще: паблік (публічні), виділені, CoDeen, ботнетові і ананімайзери  (Read 65768 times)
Jackes
Moderator
Newbie
*****
Posts: 39


View Profile Email
« on: August 12, 2010, 11:40:55 AM »

Які проксі краще: паблік (публічні), виділені, CoDeen, ботнетові і ананімайзери

Сьогодні ми поговоримо про різні типи проксей ... Можливо хтось скаже що ми вже говорили про це і вже є стаття на нашому форумі, але це не так. Того разу ми говорили про проксі з точки зору ананонімності і відповідну статтю можна знайти тут Що таке анонімний проксі?. а сьогодні мова піде про інше, тому пристебніться, настав час знову зануритися в проксі світ.

Давайте почнемо з самої цікавої частини, переваги та недоліки кожного типу проксі, а зокрема: паблік проксі, виділені проксі (приватні), Codeen проксі, ботнетові проксі і так звані ананімайзери.

Хоча з одного боку все перераховане і називається одним загальним словом, в корені вони відрізняються один від одного. Зараз важко сказати який тип найзручніший і кращий, але єдине що можна сказати що є тип проксей які ніколи не потрібно і не можна використовувати. Я зараз опишу кожен тип в деталях, а далі ви вже самі, на свій розсуд вирішите який тип проксей максимально вам підходить.

* Публічні проксі сервіси
* Виділені, приватні проксі сервіси
* Codeen і PlanetLab проксі
* Ботнетові проксі
* Так звані ананімайзери

Якщо ви перейшли по вище вказаним лінкам і прочитали все що там було написано то в такому випадку у вас вже є відповідь, які проксі найкращі, а які взагалі не потрібно використовувати.

Плюс, ви тепер знаєте, яким способом різні інтернет провайдери заманюють до себе клієнтів, і що ховається за їхніми обіцянками про стабільність і високій швидкості проксі. Тому перш ніж ви скористаєтеся подібним сервісом, просто задайте собі питання, чи варт ризик того?

Приємного і безпечного вам інтеренет серфінгу Smiley

Продовжуйте відвідувати наш сайт що б читати цікаві статті Smiley Якщо у вас виникли питання стосовно даного матеріалу або просто є питання, будь ласка пишіть в цій гілці, ми завжди раді відповісти вам.
« Last Edit: August 12, 2010, 11:44:34 AM by Jackes » Logged
Pages: [1]
  Print  

 
Jump to:  

Скройте свой IP-адрес в два клика. 72 страны, 17 штатов США и множество городов. Смена IP-адреса для всего компьютера сразу.
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!