Forum About Proxy
July 22, 2024, 06:11:09 PM *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Bust the myth: SOCKS better than HTTP proxy. Go back to FreeProxyList.org or Proxy-List.org
 
   Home   Help Search GoogleTagged Login Register  
Hide My IP VPN - Access Sites You Love When Abroad! Hide Your Identity and Surf Privately!
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Что такое анонимный прокси? Типы прокси: прозрачный, анонимный или элитный  (Read 231213 times)
Jackes
Moderator
Newbie
*****
Posts: 39


View Profile Email
« on: August 12, 2010, 11:34:34 AM »

Я припускаю що ви вже знаєте що таке проксі сервер (в іншому випадку пропоную ознайомиться з статтею Як купувати на сайті Amazone або як працює проксі сервер). Ви вже не раз чули: прозорий (transparent), анонімний (anonymous) чи елітний (elite) проксі сервер, але яка різниця між ними? По-перше, треба звернути увагу на той факт, що всі проксі не дивлячись на те до якого типу вони відносяться, працюють за одним і тим же принципом (вони представляють із себе проміжний пункт між вами і ресурсом який ви запитуєте).
 
Що таке прозорий (transparent) проксі сервер?
Прозорий проксі сервер змінює ваш IP адреса на свій, АЛЕ ваш реальний IP все одно присутній у вашому запиті (уявіть що він просто перенесений в інше місце). Таким чином якщо веб сайт (який ви запитуєте) вирішить визначити ваш реальний IP, то він без утруднень зробить це.

Ви можете припустити що прозорі проксі сервери марні, так як вони не забезпечують приватність (приховування вашого IP), але не поспішайте з висновками. У прозорих проксі є інша перевага: вони працюють швидше (швидкість) ніж аналогічні анонімні або елітні проксі. У таких проксі є своє призначення, наприклад - якщо ви хочете обійти локальний фаєрвол який блокує доступ до якогось сайту, прозорі проксі сервера саме ідеальне рішення. Адже в ваше завдання не входить приховування реального IP, а тільки який сайт ви відвідуєте.

Також (правда дуже рідко), прозорі проксі сервери підходять для накрутки лічильників на вашій сторінці (я впевнений що на відміну від непорядних веб майстрів, ви не будете використовувати такий спосіб накрутки Cheesy)

ЦІКАВО:
якщо ви не використовуєте проксі або використовуєте але прозорий, ваш ПК транслює всім ваш унікальний IP адресу. Кожен раз коли ви відкриваєте веб сторінку, сервер на якому знаходиться дана сторінка, має повну інформацію про вашу операційну систему (ОС). Це означає що власник веб сайту може з легкістю визначити найбільш вразливі місця вашої ОС. Користувач не повинен бути професійним хакером  з спеціальною освітою що б використовуючи ці уразливості він зміг зламати ваш ПК. Є дюжина готових, легких у використанні і (увага) БЕЗКОШТОВНИХ програм які будь-яка дитина зможе використовувати (будь ласка не просіть мене вказати де можна скачати подібний софт, як зламати форум або поштову скриньку, я все одно вас не навчу Wink). За допомогою таких програм, будь-який бажаючий може отримати доступ до ваших документів, листів, особистих фотографій або фільмів які ви зберігаєте на своєму ПК - думаючи що вони надійно сховані від сторонніх очей Wink Що б запобігти подібним хакерським атакам, вам необхідно приховати вашу реальну IP адресу, і тим самим приховати адресу вашого ПК в інтернет мережі.

Що таке анонімний (anonymous) проксі сервер?
Анонімний проксі сервер не передає інформації про вашу реальну IP адресою. Це означає що ви як привид в інтернеті, нікому не відомо про ваше реальне місце знаходження і з цієї простої причини, просто неможливо встановити приховане з'єднання з вашим ПК, для викрадення інформації.

Єдиним можливим недоліком анонімного проксі сервера можна порахувати той факт, що веб сайт який ви запитуєте, може визначити що ви використовуєте проксі для з'єднання (це у свою чергу може означати що ви приховуєте ваш реальний IP адреса). Але з іншого боку, якщо користувач використовує проксі-сервер, це не завжди означає що він намагається приховати свій реальний IP адреса. Припустимо коли ви використовуєте мобільний WAP інтернет, в такому випадку всі користувачі зобов'язані використовувати один проксі сервер, який надає мобільний оператор (головним чином для моніторингу).

Як мінімум з цієї причини, той факт що ви використовуєте проксі сервер для з'єднання, іноді може бути розцінений як нормальна поведінка, а анонімні проксі сервера надійно приховають вашу реальну IP адресу.

Що таке елітний (elite) проксі сервер?
Елітні проксі самі "потайливі", вони мають всі переваги анонімних проксі серверів з точки зору приховування вашого реального IP, але плюс до всього вони НАМАГАЮТЬСЯ приховати сам факт використання проксі сервера при запиті. Іншими словами, вони ведуть себе таким чином, що створюють враження, що ви зовсім не використовували проксі для запиту і IP адреса яку ви передаєте серверу, ваша реальна адреса. Головне що ви повинні знати про елітні проксі сервери це те що з-за їх можливості приховувати факт використання проксі, вони дуже популярні, а це в свою чергу призводить до того що їх дуже часто перевантажують і в результаті вони працюють повільніше.

Ви завжди можете перевірити наскільки надійно приховати ваш IP-адресу від веб сайту, відвідавши наступний лінк: Покажи мій ІП

Підіб'ємо підсумок, в двох словах опишемо переваги та сферу застосування кожного типу проксі сервера:

Прозорий проксі сервер:
  • Переваги: дуже висока швидкість
  • Недолік: низький рівень скритності
  • Конкретне застосування: обхід блокування локальних фаєрволом (Як відкрити odnoklasniki.ru, vkontakte.ru, my.mail.ru на роботі чи в школі.), Накрутка лічильників на сторінці, скачування файлів з файлообмінників (letitbit, megaupload і т.д.)

Анонімний проксі сервер:
  • Перевага: середня швидкість, середня скритність
  • Можливий недолік: видно факт використання проксі
  • Загальне застосування: підходить для 99% завдань

Елітний проксі сервер:
  • Переваги: високий рівень прихованості, приховано факт використання проксі
  • Недоліки: низька швидкість
  • Конкретне застосування: дуже рідкісний випадок, коли необхідно приховати сам факт використання проксі сервера

УВАГА: весь матеріал представлений в даній статті призначений тільки в освітніх цілях

Продовжуйте відвідувати наш сайт що б читати цікаві статті Smiley Якщо у вас виникли питання стосовно даного матеріалу або просто є питання, будь ласка пишіть в цій гілці, ми завжди раді відповісти вам.
« Last Edit: August 12, 2010, 11:39:02 AM by Jackes » Logged
Pages: [1]
  Print  

 
Jump to:  

Скройте свой IP-адрес в два клика. 72 страны, 17 штатов США и множество городов. Смена IP-адреса для всего компьютера сразу.
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!