Forum About Proxy

Форум (только украинский) => Веб сайт FreeProxyList.org => Topic started by: Jackes on July 28, 2010, 09:20:22 AM

Hide My IP VPN - Access Sites You Love When Abroad! Hide Your Identity and Surf Privately!


Title: Я хочу спробувати VIP пароль на один день, як я можу це зробити?
Post by: Jackes on July 28, 2010, 09:20:22 AM
Багато користувачів запитують нас про пробний доступ на один день. Ми розуміємо, що є безліч сайтів які одурюють користувачів, обіцяють проксі високої якості але в результаті користувач отримує проксі які доступні на більшості сайтів. Деякі йдуть далі і надають якісні списки під час пробного періоду а після придбання постійного доступу проксі загадковим чином поступаються в якості вже випробувана.

На жаль у нас більше немає пробних акаунтів. Якщо ви поставите питання чому, ось вам відповідь:

Дуже велика кількість користувачів використовували його в інших цілях. Просто уявіть за 5 доларів вони отримували необмежений доступ на один день до нашої базі. Якщо ви перевірите статистику в реальному часі за 24 години (http://freeproxylist.org/ua/5-star-vip-proxy-socks-servers.htm#detailed_stats_for_vip_proxy_servers) ви побачите що на протязі однієї доби у нас 8,000-12,000 різних робочих проксі. Що вони робили, вони купували доступ на один день, викачували всю базу й перевіряли самостійно.

Для нас це не має сенсу якщо врахувати що у нас в базі дуже дорогі проксі. За деякі з них ми самі платимо по 50 доларів за 20 IP. Але це пів біди, гірше коли такі користувачі беруть і викладають такі листи на форумах або своїх сайтах. Після такої публікації проксі залишаються живими не більше 24 годин, після чого всі вмирають.

АЛЕ що б ви переконалися в якості і що дані показання на сайтi відповідають істині, виберіть будь-які 3 VIP проксі і ми розкриємо їх для вас. Тим самим ви самі переконаєтеся наскільки вони гарні (Напишіть мені в ICQ 277-767) а також не забудьте прочитати чому ви можете нам довіряти! (http://forumaboutproxy.com/veb-sait-freeproxylist-org/chomu-vi-mojete-nam-dovriati!/)
Скройте свой IP-адрес в два клика. 72 страны, 17 штатов США и множество городов. Смена IP-адреса для всего компьютера сразу.