Forum About Proxy
June 13, 2024, 02:17:00 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: How to access facebook, bebo, myspace, hi5, digg, youtube from school or work. Go back to FreeProxyList.org or Proxy-List.org
 
   Home   Help Search GoogleTagged Login Register  
Hide My IP VPN - Access Sites You Love When Abroad! Hide Your Identity and Surf Privately!
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Разрушение мифа SOCKS прокси сервера лучше чем HTTP прокси  (Read 180761 times)
Jackes
Moderator
Newbie
*****
Posts: 39


View Profile Email
« on: August 12, 2010, 11:30:20 AM »

Серед початківців і навіть просунутих користувачів ходить міф, що SOCKS краще ніж HTTP проксі. У той же час єдиний аргумент на користь SOCKS, на який посилається більшість, це те що вони нібито швидше працюють. Пропоную зруйнувати цей міф раз і назавжди, у дусі моєї улюбленої передачі руйнівників легенд

Як ви вже знаєте (якщо ви не в курсі даного питання то раджу ознайомиться з статтею як працюють проксі сервера) проксі є проміжним буфером між вашим комп'ютером і сервером куди надсилається запит. SOCKS проксі працюють аналогічно - різниця полягає лише у використовуваному протоколі. Виходить нам треба розібратися що має на увазі термін "протокол"?

Протокол це список заздалегідь обумовлених правил, які використовують комп'ютери для обміну інформацією один з одним через локальну або інтернет мережу. Перевага такого підходу в тому, що два комп'ютерів знаходяться в різних країнах (навіть якщо їх власники говорять на різних мовах) можуть вільно обмінюється інформацією.

Всі комп'ютерні програми які використовують інтернет з'єднання мають свій протокол: інтернет-браузер (провідник), програми обміну повідомлень (месенджер), поштові клієнти і т.д. Навіть люди використовують протокол, хіба що ми називаємо його іншим словом - "етикет" (звичайно ж мова йде про культурних людях) Коли ви зустрічаєте людину, в залежності від того, як добре ви його знаєте, ви вітаєте його словами: "Привіт" або " Добрий день ". Якщо ваш опонент теж дотримується правил пристойності то відповість буде: "Привіт, як справи?" або "Добрий, як у вас справи?".

Говорячи простіше, ми можемо перерахувати наступні протоколи:

  • ICQ протокол для програми з обміну текстовими повідомленнями ICQ
  • POP3 протокол для прийому електронних листів
  • SMPT протокол для відправки електронних листів
  • IRC для MIRC програми, програма чат
  • FTP протокол для заливки / скачування файлів на ваш веб сервер

Проксі сервер (проксі протокол) був створений для роботи переважно з HTTP і HTTPS запитами (протокол HTTP і HTTP через SSL з'єднання). Таким чином виходить що ви не зможете використовувати HTTP проксі для завдань у яких реалізований  протокол  що відрізняється від HTTP або HTTPS.

Якщо вашої цілью головним чином є відвідування різних сайтів, то самим ідеальним варіантом для вас буде HTTP проксі. Але якщо у вас є завдання які вимагають використання протоколів що відрізняються від HTTP / HTTPS, тоді деякі можуть заперечити: єдиним рішенням є використання SOCKS проксі серверів, так як саме цей тип проксі був змодельований для роботи з будь-яким протоколом. Я в свою чергу попрошу таких людей не поспішати з висновками.

Не багато знають що HTTP проксі сервер має спеціальну команду, іменовану CONNECT. Вона дозволяє користувачам створювати тунелі для передачі даних будь-якого протоколу, точно такі як це робить SOCKS сервери. Іншими словами за допомогою CONNECT, ваш звичайний HTTP проксі перетворюється в повнофункціональний SOCKS сервер.

Найбільш послідовні захисники SOCKS можуть призвести останній аргумент: при використанні SOCKS серверів передані дані між користувачем і SOCKS сервером шифруються. Але навіть таке твердження перетворюється на ніщо, якщо врахувати що можна скористатися простим HTTP проксі який підтримує HTTPS з'єднання. У такому випадку дані будуть шифруватися тим же алгоритмом що і у випадку з SOCKS сервером.

Ну і нарешті пропоную відповісти на останнє запитання, чому SOCKS сервера працюють швидше? Відповідь банальна - ними ні хто не користується Cheesy Самі посудіть - ви отримаєте 20% приросту в швидкості, але ціна зростає в 3-6 разів за теж кількість SOCKS серверів у порівнянні з HTTP проксі.

А завдяки нашому новому сервісу, ми можемо надати користувачам HTTP проксі які навіть перевершують широко розрекламовані SOCKS сервера. Ми змогли досягти таких високих результатів завдяки нашому новому способу перевірки проксі. Тільки на нашому сайті проксі сервера перевіряються кожні 30 секунд, а проксі списки оновлюються КОЖНУ хвилину.

Як придбати VIP пароль для FreeProxyList.org веб сайту

Продовжуйте відвідувати наш сайт що б читати цікаві статті Smiley Якщо у вас виникли питання стосовно даного матеріалу або просто є питання, будь ласка пишіть в цій гілці, ми завжди раді відповісти вам.
Logged
Pages: [1]
  Print  

 
Jump to:  

Скройте свой IP-адрес в два клика. 72 страны, 17 штатов США и множество городов. Смена IP-адреса для всего компьютера сразу.
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!