Forum About Proxy
March 02, 2024, 01:01:15 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: What is port and what it was designed for? What is proxy port number? Go back to FreeProxyList.org or Proxy-List.org
 
   Home   Help Search GoogleTagged Login Register  
Hide My IP VPN - Access Sites You Love When Abroad! Hide Your Identity and Surf Privately!
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Типи проксей: Codeen і PlanetLab проксі  (Read 37851 times)
Jackes
Moderator
Newbie
*****
Posts: 39


View Profile Email
« on: August 12, 2010, 11:43:22 AM »

Codeen і Planetlab проксі. Десь три або чотири роки тому ви могли ще знайти проксі цих типів на нашому сайті Proxy-List.org, але не зараз. Змінили ми політику по відношенню до цих типів проксей і для нашого другого сайт FreeProxyList.org-а.

Основна проблема в тому що вони зберігають дані про своїх користувачів, причому не роблячи з цього ніякої таємниці. Швидше за все ви не робите нічого нелегального, але одна думка що у них буде повний список ваших дій, всі ваші відіслані емейли і навіть ваші логіни з паролями до різних соціальних мереж, таким як Вконтакте, Одноклассники і т.д.

Саме так і є, і це список можна продовжувати, всі ваші розмови в чаті, якщо вони не були отосланни через ssl тунель. Є там ще й інший недолік, немає ніяких гарантій що ваші особисті дані з серверів таких проксей не потраплять в треті руки. Бо власники таких проксей абсолютно не зацікавлені в сохранненіе вашої особистості, тому дуже часто після використання Codeen або Planetlab проксей ваш логін до соціальної мережі рано чи пізно перестає працювати. Так що цей тип проксей найнебезпечніший і найвразливіший з точки зору збереження ваших особистих даних.

Продовжуйте відвідувати наш сайт що б читати цікаві статті Smiley Якщо у вас виникли питання стосовно даного матеріалу або просто є питання, будь ласка пишіть в цій гілці, ми завжди раді відповісти вам.
« Last Edit: August 12, 2010, 11:49:23 AM by Jackes » Logged
Pages: [1]
  Print  

 
Jump to:  

Скройте свой IP-адрес в два клика. 72 страны, 17 штатов США и множество городов. Смена IP-адреса для всего компьютера сразу.
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!