Forum About Proxy

Форум (только украинский) => Веб сайт FreeProxyList.org => Topic started by: Jackes on July 28, 2010, 09:50:35 AM

Hide My IP VPN - Access Sites You Love When Abroad! Hide Your Identity and Surf Privately!


Title: Як згенерувати новий лінк для скачування проксі списку?
Post by: Jackes on July 28, 2010, 09:50:35 AM
Запитання: Як згенерувати новий лінк для скачування проксі списку?

Відповідь: Для того що б згенерувати новий лінк будь ласка наступні дії викладеної нижче:

(http://forumaboutproxy.com/images/freeproxylist.org/how_to_generate_download_link_thumb_uk.jpg) (http://forumaboutproxy.com/images/freeproxylist.org/how_to_generate_download_link_uk.jpg)

  • Варіант 1: якщо ви бачите кнопку новий код (секція 1, червоне коло) тоді натисніть на на неї і почекайте поки сторінка не перезавантажиться. Після чого наступні дії по генерації лінка як в перший раз. (http://forumaboutproxy.com/veb-sait-freeproxylist-org/iak-ia-moju-otrimati-proks-iak-zgeneruvati-mi-lnk-dlia-zavantajuvannia-proks/)
  • Варіант 2: якщо ви бачите Captcha (секція 2, зелене коло) замість часу який залишився до закінчення терміну дії пароля а також поле для введення по правій стороні напису Введіть код розблокування сюди (секція 1, червоне коло) тоді наступні дії по генерації лінку як в перший раз. (http://forumaboutproxy.com/veb-sait-freeproxylist-org/iak-ia-moju-otrimati-proks-iak-zgeneruvati-mi-lnk-dlia-zavantajuvannia-proks/)
Скройте свой IP-адрес в два клика. 72 страны, 17 штатов США и множество городов. Смена IP-адреса для всего компьютера сразу.