Forum About Proxy

Форум (только украинский) => Веб сайт FreeProxyList.org => Topic started by: Jackes on July 28, 2010, 09:53:58 AM

Hide My IP VPN - Access Sites You Love When Abroad! Hide Your Identity and Surf Privately!


Title: Я отримую помилку: The given key does not exist.
Post by: Jackes on July 28, 2010, 09:53:58 AM
Питання: Я отримую помилку: The given key does not exist.

Питання: Ви отримали повідомлення (данний ключ не існує) про помилку тому що час дії вашого лінка для скачування проксі листа минув і він був видалений з нашої бази.

  • Варіант 1: Лінк для скачування проксі листів для безкоштовних користувачів дійсний протягом 10 хвилин з моменту створення (демо). Після закінчення 10 хвилин він автоматично видаляється. Якщо вам необхідний лінк який дійсний протягом місяця (або більше) вам необхідно підписатися на VIP доступ (http://forumaboutproxy.com/veb-sait-freeproxylist-org/iak-pridbati-vip-parol-dlia-freeproxylist-org-veb-saitu/).
  • Варіант 2: Лінк для завантажування проксі листа для VIP користувачів автоматично буде видаленній лише після закінчення терміну дії пароля.

Рішення: просто згенеруйте новий лінк для скачування проксі списку. (http://forumaboutproxy.com/veb-sait-freeproxylist-org/iak-ia-moju-otrimati-proks-iak-zgeneruvati-mi-lnk-dlia-zavantajuvannia-proks/)
Скройте свой IP-адрес в два клика. 72 страны, 17 штатов США и множество городов. Смена IP-адреса для всего компьютера сразу.