Forum About Proxy
April 14, 2024, 03:07:32 PM *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Bust the myth: SOCKS better than HTTP proxy. Go back to FreeProxyList.org or Proxy-List.org
 
   Home   Help Search GoogleTagged Login Register  
Hide My IP VPN - Access Sites You Love When Abroad! Hide Your Identity and Surf Privately!
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Premium Proxy Switcher для Firefox  (Read 90702 times)
Jackes
Moderator
Newbie
*****
Posts: 39


View Profile Email
« on: August 12, 2010, 10:24:16 AM »

Портативний Premium Proxy Switcher для Opera, Internet Explorer, Firefox, Safari, Google Chrome доступний для скачування тут - PremiumProxySwitcher.com! Програма перекладена на 6 мов: УКРАЇНСЬКА, РУССКИЙ, ENGLISH, FRANÇAIS, DEUTSCH, ESPAÑOL


Premium Proxy Switcher ТІЛЬКИ для Firefox (домашня сторінка)

Короткий опис
Головна мета створення Premium Proxy Switcher (PPS) полягала в тому, що б до максимуму спростити процес використання проксі серверів. Ми об'єднали наш минулий досвід (більше 6 років) і створили програмний продукт який містить в собі всі ті можливості, які необхідні як починаючему, так і просунутому користувачеві. На відміну від інших, схожих продуктів, Premium Proxy Switcher вигідно відрізняється простотою інтерфейсу. Ви можете почати його використовувати відразу після установки, немає необхідності читати документацію, або мати глибокі пізнання в мережі. Усі операції відбуваються на інтуїтивному рівні, за допомогою всього одного натискання миші.

У той же час, такий зручний продукт як Premium Proxy Switcher абсолютно безкоштовний для всіх. Вам не потрібно бути нашим VIP передплатником що б насолодитися усіма його можливостями. Ви вільно можете використовувати PPS з будь-яким іншим проксі сервісом, який дозволяє його користувачам викачувати проксі сервера з певного URL-а.

Думаю не варто більше втрачати часу! PPS дуже легко встановити, для цього достатньо натиснути тут і дозволити Firefox встановити додаток. За запитом Firefox-а перезавантажте його і насолоджуйтесь новим рівнем комфорту використання проксі серверів.

Головні можливості
* Автоматично завантажувати проксі лист кожні 1-30 хвилин з нашою VIP зони або вказаного користувачем URL-а.
* Автоматично міняти проксі сервери кожні 1-30 хвилин, це у свою чергу підвищує ваш рівень анонімності, тому що всі зпроси йдуть через різні проксі сервера.
* Встановити будь-який проксі сервер з доступного проксі списку лише одним натисканням миші.
* Вручну змінити проксі сервер на випадковий з доступного проксі списку.
* Видаліть вибрані проксі сервер з листа якщо він не працює і встановити випадковий з доступного списку.
* Активізувати або вимкнути використання проксі сервера в Firefox всього одним натисненням миші.
* Оновити (завантажити) проксі лист вручну з нашої VIP зони або з вказанного користувачем URL-а.
* Відображати країну проксі сервера в списку доступних проксі-серверів, таким чином користувач зможе легко вибирати необхідний йому на даний момент проксі сервер.
* Додати гарячі клавіші на всі доступні операції, для тих користувачів хто вважає за краще використовувати клавіатуру.
* Можливість управляти проксі листом в ручну з клавіатури.

Майбутні можливості
* Перевірити проксі сервер на працездатність перед тим як встановити його в Firefox. Мертві проксі сервера автоматично будуть видалені з листа. Це дозволить користувачеві заощадити багато часу шукаючи відповідний проксі для його конкретної країни або регіону.
* Скачувати 5 безкоштовних (швидких і стабільних) проксі сервера з VIP зони раз на день.

Завантажити Premium Proxy Switcher
Тут ви завжди можете знайти нову версію Premium Proxy Switcher-а (якщо вам потрібна стара версія будь ласка подивіться на домашній сторінці): Premium Proxy Switcher

Натисніть тут щоб отримати VIP код для Premium Proxy Switcher

« Last Edit: August 06, 2011, 08:53:56 PM by HIF » Logged
Jackes
Moderator
Newbie
*****
Posts: 39


View Profile Email
« Reply #1 on: August 12, 2010, 10:24:48 AM »

Якщо у вас є пропозиції як покращити Premium Proxy Switcher (нові можливості, які варто додати) АБО ви знайшли помилку, будь ласка напишіть тут.

Дякуемо заздалегідь за ваш внесок у поліпшення Premium Proxy Switcher
Logged
Jackes
Moderator
Newbie
*****
Posts: 39


View Profile Email
« Reply #2 on: August 12, 2010, 10:25:10 AM »

Примітки до релізу Версії 1.0.5
* Були усунені зауваження з безпеки в пов'язаними з використанням функції 'eval' для отримання даних у форматі JSON. Так як функції необхідні для цього підтримується тільки в Firefox 3.5, а офіційний продукт JSON має проблеми з Firefox 2.0, ми прийняли рішення зберігати дані в своєму форматі (що у свою чергу знизило витрати трафіку, тому що дані краще упаковані).
* Також був усунутий маленький баг пов'язаний з появою помилки при першому старті. Віконце налаштувань відображалося раніше ніж завантажувалися доступні країни і порти проксі серверів.
Logged
Jackes
Moderator
Newbie
*****
Posts: 39


View Profile Email
« Reply #3 on: August 12, 2010, 10:25:36 AM »

Примітки до релізу Версії 1.0.6
* Було вирішено ще одне питання безпеки, пов'язане з використанням SetInterval () функції. Функцію замінили на більш безпечний аналог nsITimer.
* Також ще одна помилка в інтерфейсі була виправлена. Пункт меню "Включити проксі сервер" залишався активним навіть тоді коли не був вибраний жоден проксі сервер.
Logged
Jackes
Moderator
Newbie
*****
Posts: 39


View Profile Email
« Reply #4 on: August 12, 2010, 10:25:50 AM »

Примітки до релізу Версії 1.0.7
* Було додано дуже корисна можливість, відображати прапор країни до якої належить проксі. Спочатку була пропозиція додати тільки код країни, але під час бета тестів стало ясно що читати такий код дуже складно. З цієї причини ми замінили код, прапором країни, а оскільки користувач може не пам'ятати зображення прапора всіх країн, ми додали підказки у вигляді назви країни.
Logged
Jackes
Moderator
Newbie
*****
Posts: 39


View Profile Email
« Reply #5 on: August 12, 2010, 10:26:08 AM »

Примітки до релізу Версії 1.0.8
* На прохання Andres Hernandez була усунута маленька помилка пов'язана із завантаженням списку доступних країн. Деякі користувачі могли мати проблеми із закачуванням проксі аркушів з нашою VIP зони.
* Також змінили інтерфейс віконця налаштувань. Так як автоматичне скачування проксі листа а також автоматична зміна проксі відносяться до обох: VIP і незалежного проксі сервісу, ми помістили їх в окрему групу.
* У зв'язку з тим що у деяких користувачів проблеми з розумінням слова "власний" ми поміняли його на більш зрозуміле "незалежне джерело". Сподіваємося що тепер вони перестануть писати брехливі відгуки.

P.S. хоча все це більше схоже що наші конкуренти намагаються знизити популярність нашого доповнення. У будь-якому випадку СПАСИБІ вам хлопці, ваші брехливі відгуки тільки доводять що ми виконали велику роботу і наше доповнення і в правду гарне
Logged
Jackes
Moderator
Newbie
*****
Posts: 39


View Profile Email
« Reply #6 on: August 12, 2010, 10:26:43 AM »

Примітки до релізу Версії 1.0.9

Premium Proxy Switcher 1.0.9 версія включає в себе багато нововведень і виправлень дрібних помилок.

Почнемо напевно з нововведень:
* Ми додали гарячі клавіші на всі головні операції, таким чином вам більше не потрібно використовувати мишку що б змінити, видалити, завантажити, включити або вимкнути проксі сервер. Всі гарячі клавіші були підібрані таким чином що б були легко досяжні і виконані однією рукою.
* Ми додали красиві і в той же час смислові іконки до кожного пункту меню. Вам більше не треба читати все меню, ви можете легко знайти потрібну вам операцію переглядаючи іконки.
* Ми поліпшили проксі парсер, завантаження проксі з особистого URL-а (незалежний джерело). Тепер проксі можуть знаходиться навіть в HTML форматі, розділені словами або навіть тегами. Наш додаток буде шукати IP адреси в форматі ABCD, а за порт візьме комбінацію чисел з макс. 5 йдуть за ним. Таким чином 99% особистих URL-ів незалежних джерел зможуть без проблем працювати з нашим Premium Proxy Switcher-му.
* У зв'язку з тим що багато користувачів обурювалися що ми приділяємо мало уваги безкоштовним користувачам, ось вам нововведення яка була зроблена спеціально для вас. Починаючи з цієї версії прапори країн будуть відображатися і для проксі серверів з незалежних джерел (якщо ви не розумієте ціну даної нововведення, дана опція використовує 30% наших серверних ресурсів, кожен проксі сервер повинен бути перевірений з 200.000 різними IP інтервалами, для визначення країни до якого проксі належить).

Що ж стосується виправлення помилок та змінах:
* Деякі користувачі вказували що трохи важко зрозуміти що треба робити після того, як проксі лист був завантажений. З цієї причини ми змінили логіку, після скачування листа зі списку автоматично вибирається випадкове проксі.
* Ми додали можливість змінювати проксі сервер навіть якщо використання проксі для провідника відключено.
* Ми додали трохи нових повідомлень, які повинні полегшити користувачам визначення що вони роблять не правильно і як усунути несправність.
* Декілька повідомлень були переведені на російську мову, в попередніх версіях вони були тільки англійською мовою.
* На прохання декількох користувачів, ми збільшили допустимий інтервал для автоматичного викачування проксі і зміни проксі, з 30 до 60 хвилин.
* Ми виправили помилку, коли додаток продовжував відображати іконку що проксі включений, після того як користувач вручну відключив використання проксі сервера через Firefox> Tools> Options ...
Logged
Jackes
Moderator
Newbie
*****
Posts: 39


View Profile Email
« Reply #7 on: August 12, 2010, 10:27:15 AM »

Примітки до релізу Версії 1.0.10

* Нас неодноразово просили і ми нарешті змогли виконати ваше прохання, додавши можливість яка зробить всіх щасливими Як вам відомо до цього моменту була єдина можливість завантажувати проксі лист - через URL. Але після останнього оновлення, стало можливим вручну завантажувати власні проксі в Premium Proxy Switcher, використовуючи прості команди копіювати / вставити. Ідеально, чи не так? Що стосується технічних нюансів, після додавання власних проксі, вони будуть відображатися в самому верху листа. А нижче - будуть проксі з нашої VIP зони або будь-якого іншого джерела, який ви використовуєте (URL).
* Також ми набагато покращили операцію вибірки проксі сервера. Раніше, після того як ви вибирали проксі сервер, він автоматично переміщався в кінець списку. Тепер вибраний проксі залишається на своєму місці, а замість цього виділяється жирним шрифтом. Маленька інновація, але думаю вона зробить процес використання нашого Premium Proxy Switcher-а ще більш комфортним.
* Ми виправили помилку, яка полягала в тому що після видалення проксі командою 'помітити обраний як мертвий' автоматично не вибирався новий випадковий зі списку, якщо в Firefox-і було включено використовувати проксі.
* Ми виправили помилку пов'язану з Firefox 2 .*, коли доповнення не оновлювало проксі лист після натискання на кнопку ОК в налаштуваннях. Тепер все працює так само справно, як і в Firefox 3 .*.
* Якщо ви встановите проксі сервер вручну через налаштування Firefox-а, то додатку не тільки відобразить що у вас включено використання проксі, але також відобразить, який саме проксі встановлений в налаштуваннях.
* Також була усунена помилка, пов'язана з визначенням країни до якої належить проксі сервер з незалежного джерела, якщо наш сервер не зміг визначити країну (не відображався білий прапорець із знаком питання).
* Як ви вже помітили, при завантаженні проксі серверів з незалежних джерелом ми відображали тільки 20. Таке рішення було ухвалене у зв'язку з тим, що деякі розумники довантажувати на додаток разом 5000 проксі ... це у свою чергу, в перші дні, не раз було причиною падіння сервера. Що б усунути цю проблеми і для підвищення швидкості було прийнято рішення зберігати дані на стороні клієнта, про приналежність того чи іншого проксі до якійсь країні. Таким чином, доповнення буде саме визначати країну, якщо даний проксі вже раз був визначений, тим самим ви економите час, немає необхідності чекати відповідь від нашого серверу. Ті ж проксі що не змогли автоматично визначитися, будуть пересилаються до нас на визначення колишнім методом.
* Ми усунули помилку, коли зміна проксі сервера на випадковий, викликала приховану помилку в Firefox-і, якщо в листі не більше одного проксі.
Logged
Pages: [1]
  Print  

 
Jump to:  

Скройте свой IP-адрес в два клика. 72 страны, 17 штатов США и множество городов. Смена IP-адреса для всего компьютера сразу.
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!