Forum About Proxy

Форум (только украинский) => Общие вопросы => Topic started by: Jackes on August 12, 2010, 10:55:17 AM

Hide My IP VPN - Access Sites You Love When Abroad! Hide Your Identity and Surf Privately!


Title: Урок 2: Як інтернет-браузер (провідник) відкриває веб сайт
Post by: Jackes on August 12, 2010, 10:55:17 AM
Звичайно може здатися що запитання просте, але це не так. Коли ви хочете відкрити веб сайт, ви відкриваєте браузер (провідник), набираєте URL сторінки в поле адреси і натискаєте кнопку Enter. Всього три візуальні операції, але насправді відбувається набагато більше невидимих дій. Це зроблено через спрощення процесу відкриття сайтів з точки зору пересічних користувачів. Але давайте подивимося що ж насправді відбувається по той бік сцени.

  • Урок 2.1: Що таке веб сайт і веб сторінка? (http://forumaboutproxy.com/obshie-voprosi/urok-2-1-sho-take-veb-sait-veb-stornka/)
  • Урок 2.2: Що таке сервер і IP адреса? (http://forumaboutproxy.com/obshie-voprosi/urok-2-2-sho-take-server-ip-adresa/)
  • Урок 2.3: Що таке доменне ім'я? (http://forumaboutproxy.com/obshie-voprosi/urok-2-3-sho-take-domenne-m'ia/)

Тепер ви готові до розуміння що ж насправді відбувається по той бік сцени. Коли ви відкриваєте сайт google.com за допомогою вашого браузера (провідника), відбудуться наступні операції:

  • Інтернет-браузер (провідник) відсилає запит до Domain Name System (DNS) що б визначити IP адреса google.com домену
  • Інтернет-браузер (провідник) отримує відповідь від Domain Name System (DNS) що google.com прив'язаний до IP адреси - 74.125.87.99
  • Інтернет-браузер (провідник) відправляє запит на сервер з IP - 74.125.87.99
  • Інтернет-браузер (провідник) отримує текстової файл від сервера з IP - 74.125.87.99
  • Інтернет-браузер (провідник) за допомогою HTML мови слідуе інструкціям як відображати цей текстовий файл на вашому екрані
  • От і все

Повернутися назад: Як відкрити odnoklasniki.ru, vkontakte.ru, my.mail.ru на роботі або в школі. (http://forumaboutproxy.com/obshie-voprosi/kak-otkrit-odnoklasniki-ru-vkontakte-ru-my-mail-ru-na-rabote-ili-v-shkole/)

Продовжуйте відвідувати наш сайт що б читати цікаві статті :) Якщо у вас виникли питання стосовно даного матеріалу або просто є питання, будь ласка пишіть в цій гілці, ми завжди раді відповісти вам.
Скройте свой IP-адрес в два клика. 72 страны, 17 штатов США и множество городов. Смена IP-адреса для всего компьютера сразу.