Forum About Proxy

Форум (только украинский) => Общие вопросы => Topic started by: Jackes on August 12, 2010, 10:56:30 AM

Hide My IP VPN - Access Sites You Love When Abroad! Hide Your Identity and Surf Privately!


Title: Урок 2.3: Що таке доменне ім'я?
Post by: Jackes on August 12, 2010, 10:56:30 AM
Просто уявіть що всі ваші друзі будуть звертатися один до одного номерами паспорта, замість реальних імен звучить дуже складно? Така ж думка відвідала Джона Постіль та Паула Мокапертіса, які винайшли доменні імена або коротко домени. Єдина різниця між простим ім'ям людини і доменним іменем в тому що, останнє унікально для всього світу. Уявіть що серед ваших друзів хоча б два Івани, а ваш друг говорить вам "У Івана є нова гра і він може тобі її позичити", а тепер як ви зрозумієте про яке Івана йде мова і кому треба дзвонити сьогодні ввечері? Так само і з доменними іменами, вони повинні бути унікальні.

(http://forumaboutproxy.com/images/facebook-bebo-myspace-article/domain-name-server.jpg)

Кожен домени має зв'язок з ОДНИМ унікальною IP адресою. Організація яка займається обліком цих зв'язків називається Domain Name Server (DNS). Наприклад домен google.com прив'язаний до 74.125.87.99, yahoo.com к - 81.19.70.3 а yandex.ru к - 93.158.134.11.

  • Урок 2: Як інтернет-браузер (провідник) відкриває веб сайт (http://forumaboutproxy.com/obshie-voprosi/urok-2-iak-nternet-brauzer-(provdnik)-vdkriva-veb-sait/)
  • Урок 2.1: Що таке веб сайт і веб сторінка? (http://forumaboutproxy.com/obshie-voprosi/urok-2-1-sho-take-veb-sait-veb-stornka/)
  • Урок 2.2: Що таке сервер і IP адреса? (http://forumaboutproxy.com/obshie-voprosi/urok-2-2-sho-take-server-ip-adresa/)
  • Урок 2.3: Що таке доменне ім'я?
Скройте свой IP-адрес в два клика. 72 страны, 17 штатов США и множество городов. Смена IP-адреса для всего компьютера сразу.