Forum About Proxy

Форум (только украинский) => Общие вопросы => Topic started by: Jackes on August 12, 2010, 10:56:18 AM

Hide My IP VPN - Access Sites You Love When Abroad! Hide Your Identity and Surf Privately!


Title: Урок 2.2: Що таке сервер і IP адреса?
Post by: Jackes on August 12, 2010, 10:56:18 AM
Всі веб сайти перебувають на спеціальному, дуже потужному комп'ютері, званому сервером. Сервера підключені до інтернету 365 днів на рік. Таким чином вони доступні будь-якому користувачеві, у будь-який час. До речі, зверніть увагу на той факт що всі комп'ютери підключені до інтернету мають свою унікальну адресу. Така адреса - називається Internet Protocol (IP) адресою. Він дуже схожий на ваш номер паспорта, який є унікальним у вашій країні та може бути використаний для вашої ідентифікації. IP адреса складається з 4 чисел, розділених між собою крапками. Кожне число може приймати значення від 1 до 254. Наприклад: 74.125.87.99 є робочим IP адресою підключеного до інтернету сервера. Ви навіть можете спробувати відкрити сайт який знаходитися на цьому сервері. Для цього наберіть http://74.125.87.99/ в адресному рядку вашого браузера (провідника).

(http://forumaboutproxy.com/images/facebook-bebo-myspace-article/server-and-ip-address.jpg)

Упс, відкрився сайт гугла? Все вірно, цей IP належить одному з серверів гугла. Питання: чому браузер (провідник) відкрив google.com веб сайт, якщо ми не набирали його в адресному рядку? Давайте я вам поясню в чому справа. У попередньому параграфі я згадав що кожен комп'ютер має УНІКАЛЬНИЙ IP адреса і ми порівняли його з вашим паспортним номером.

  • Урок 2: Як інтернет-браузер (провідник) відкриває веб сайт (http://forumaboutproxy.com/obshie-voprosi/urok-2-iak-nternet-brauzer-(provdnik)-vdkriva-veb-sait/)
  • Урок 2.1: Що таке веб сайт і веб сторінка? (http://forumaboutproxy.com/obshie-voprosi/urok-2-1-sho-take-veb-sait-veb-stornka/)
  • Урок 2.2: Що таке сервер і IP адреса?
  • Урок 2.3: Що таке доменне ім'я? (http://forumaboutproxy.com/obshie-voprosi/urok-2-3-sho-take-domenne-m'ia/)
Скройте свой IP-адрес в два клика. 72 страны, 17 штатов США и множество городов. Смена IP-адреса для всего компьютера сразу.