Forum About Proxy

Форум (только украинский) => Общие вопросы => Topic started by: Jackes on August 12, 2010, 11:42:58 AM

Hide My IP VPN - Access Sites You Love When Abroad! Hide Your Identity and Surf Privately!


Title: Типи проксей: Публічні проксі сервіси
Post by: Jackes on August 12, 2010, 11:42:58 AM
Публічні проксі сервіси, або як ще їх називають, паблік проксі. Це вид проксей який не вимагає логіна і пароля. Проксі цього типу готові до використання в тому вигляді в якому вони дані. А точніше це айпі адерса і порт. Звичайно у цих проксей є особливість, маючи марку "жива", публічна проксі може виявитися "мертвої" для певної країни. Все тому що в 90 випадках зі 100-а, запити з цієї країни будуть носити нелегальний характер і вони блокуються в проксі за замовчуванням.

Найчастіше питання яке нам задають, чому паблік проксі безкоштовні. У цьому світі немає нічого безкоштовного, ніхто і нічого не робить безкоштовно, крім благодійних організацій і ... все, це весь список :). Є багато причин чому я не можу описати всю картину в деталях, але коротко весь процес безкоштовності проксі виглядає в наступному:

Коли власник сервера встановлює Squid проксі сервіс (на сьогоднішній день найпопулярніший сервіс), дуже часто трапляється що він не змінює дефолтні настройки і його приватний проксі стає публічним. А як відомо, головна особливість публічного проксі в тому що він не вимагає логіна і пароля. Для того щоб ним скористатися макмімум що потрібно знати, це якийсь айпі адресу і на який порт потрібно конектитись.

Дуже часто вам навіть не потрібно буде знати порт проксі, бо якщо власник сервера залишив дефолтні налаштування то і порт проксі буде дефолтний 3128. Хоча звичайно є власники серверів які думають що вони дуже розумні і змінюють порт 80 на 8080. І фактично у вас є три варіанти, це чи 3128, або 80 або 8080

Виходить щоб знайти проксі, вам максимум треба знати айпі. Саме тому багато хто займається скануванням мережі по певних айпі адресу.

УВАГА: Займатися скануванням мережі на наявність проксі серверів є нелегальне дію і є порушенням закону. Дана стаття має виключно єдину мету, пояснити як все це влаштованому. Тому будь-які дії на свою відповідальністю. До речі використовувати публічні проксі без дозволу власника так само є нелегальним дейсвіем. Якщо ви випадково наткнулися на проксі, просто зв'яжіться з її власником і запитайте дозвіл на її використання.

Яка головна перевага у паблік проксей? Найголовніше це ваша приватність. Лог файл який швидше за все не ведеться на стороні проксі бо він за розміром дуже великий і деякі власники серверів навмисне еге періодично зачищают, а якщо все ж такий файл є і він ведеться, то знайти вашу запис у ньому рівносильно знаходженню голки в стозі сіна. Там мегабайти інормаціі коли ваш запис лічені кілобайти. Але (!!) Якщо ви присвоете чужий мільйон будьте упевнені вони спалять весь стіг сіна, але вас знайдуть обов'язково Як правило пошук пропорційний збитку який ви зробили. Чим більше шкоди тим більше шансів що вас знайдуть і вам не допоможе навіть ланцюжок з проксей.

Звичайно, паблік проксі мають і недолік. Справа в тому що статус "'живе" або "Мерв" проксі змінює дуже часто. Буквально кілька хвилин проксі могло знаходиться в списку живих, але зараз воно не працює, а через хвилину знову воскресне і так по колу. Це дуже сильно дратує, особливо якщо вам потрібно відкрити не одну сторінку, а декілька, причому перша ще й з авторизацією. Єдині в кого немає такої проблеми це Наші VIP користувачі.

Ми розробили двигун який автономно працює 24 години на добу, і перевіряє проксі для вас кожні 30 секунд. У будь-який час, наші VIP користувачі мають максимально оновлений список живих проксі - проксі лист (http://freeproxylist.org/uk/) Ми так само створили плагін для Firefox-а, Premium Proxy Switcher (http://freeproxylist.org/uk/premium-proxy-switcher.htm) котрий ще більше полегшить використання проксей і зробить серфіг через проксі максимально приємним.

Ну і звичайно ще одне з найголовніших переваг публічних проксі - у вас постійно нове вихідне айпі і великий список країн на вибір.

Продовжуйте відвідувати наш сайт що б читати цікаві статті :) Якщо у вас виникли питання стосовно даного матеріалу або просто є питання, будь ласка пишіть в цій гілці, ми завжди раді відповісти вам.
Скройте свой IP-адрес в два клика. 72 страны, 17 штатов США и множество городов. Смена IP-адреса для всего компьютера сразу.