Forum About Proxy

Форум (только украинский) => Общие вопросы => Topic started by: Jackes on August 12, 2010, 11:43:22 AM

Hide My IP VPN - Access Sites You Love When Abroad! Hide Your Identity and Surf Privately!


Title: Типи проксей: Codeen і PlanetLab проксі
Post by: Jackes on August 12, 2010, 11:43:22 AM
Codeen і Planetlab проксі. Десь три або чотири роки тому ви могли ще знайти проксі цих типів на нашому сайті Proxy-List.org (http://proxy-list.org/), але не зараз. Змінили ми політику по відношенню до цих типів проксей і для нашого другого сайт FreeProxyList.org (http://freeproxylist.org/)-а.

Основна проблема в тому що вони зберігають дані про своїх користувачів, причому не роблячи з цього ніякої таємниці. Швидше за все ви не робите нічого нелегального, але одна думка що у них буде повний список ваших дій, всі ваші відіслані емейли і навіть ваші логіни з паролями до різних соціальних мереж, таким як Вконтакте, Одноклассники і т.д.

Саме так і є, і це список можна продовжувати, всі ваші розмови в чаті, якщо вони не були отосланни через ssl тунель. Є там ще й інший недолік, немає ніяких гарантій що ваші особисті дані з серверів таких проксей не потраплять в треті руки. Бо власники таких проксей абсолютно не зацікавлені в сохранненіе вашої особистості, тому дуже часто після використання Codeen або Planetlab проксей ваш логін до соціальної мережі рано чи пізно перестає працювати. Так що цей тип проксей найнебезпечніший і найвразливіший з точки зору збереження ваших особистих даних.

Продовжуйте відвідувати наш сайт що б читати цікаві статті :) Якщо у вас виникли питання стосовно даного матеріалу або просто є питання, будь ласка пишіть в цій гілці, ми завжди раді відповісти вам.
Скройте свой IP-адрес в два клика. 72 страны, 17 штатов США и множество городов. Смена IP-адреса для всего компьютера сразу.