Forum About Proxy
July 22, 2024, 04:55:18 PM *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: What is an anonymous proxy server? Proxy types: transparent, anonymous or elite. Go back to FreeProxyList.org or Proxy-List.org
 
   Home   Help Search GoogleTagged Login Register  
Hide My IP VPN - Access Sites You Love When Abroad! Hide Your Identity and Surf Privately!
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Типи проксей: Так звані ананімайзери  (Read 109407 times)
Jackes
Moderator
Newbie
*****
Posts: 39


View Profile Email
« on: August 12, 2010, 11:43:41 AM »

Протягом останніх двох років, анонімайзери стали дуже популярні. Так як вони дуже легкі в установці і у використанні, їх власники не просять нічого за їх використання. Але тільки маленька частина онлайн населення знає як правильно потрібно вибираете анонімайзер і тільки вона знає, яку небезпечність можуть містити в собі анонімайзери.

Уявіть собі таку ситуацію, ви вирішили з роботи, школи, будинку дістатися до сайту (Вконтакте, однокласники і т.д.) який заблокований. Перше, що вам спадає на думку це анонімайзер. Ви відкриваєте анонімайзер, вбивати в поле для Урла бажаний урл, отримуєте першу сторінку, вводите туди свій логін, пароль і вуаля, ви всередині заблокованого сайту.

Стоп! Тут починається найцікавіше, ви звернули увагу що ви ввели свій логін і пароль не на самому сайті скажімо Вконтакте, а в анонімайзер який вам показав сторінку з дизайном Вконтакте. Саме. Ви передали свій логін, пароль анонімайзеру, а він за вас сам зайшов в соціальну мережу. Що станеться в майбутньому з вашим паролем? Його швидше за все вкрадуть, хоча "вкрасти" буде не правильне слово, більш підійде слово "поділиться", бо ви добровільно поділилися своїм паролем до соціальної мережі з невідомим анонімайзером.

Раніше подібні сайти називалися фішинг сайти. Вони були такого ж дизайну як і оригінали, і не досвідчені користувачі вводили туди свій логін з паролем. А через 5-10 секунд пароль змінювався і ви втрачали назавжди доступ до свого облікового запису в соціальній мережі.

Але сьогодні хакери стали більш майстерні, вони замінили старомодні фішинг сайти на анонімайзери. А іншими словами, хакери пропонують вам скористатися анонімайзером щоб дістатися до заблокованого сайту, а за це вони залишають у себе в логах ваш логін з паролем. Як ці дані будуть використані після, думаю не треба пояснювати.

Значить не можна користуватися анонімайзером? Можна, але потрібно звертати увагу хто надає послуги сайту Анонімайзера. Сьогодні запустити сайт Анонімайзера простіше простого, одна година роботи і 15 доларів за хостинг, саме воно для хакерів. Але якщо анонімайзер надано компанією з ім'ям і яка вже кілька років у сфері онлайн бізенса то можете сміливо користуватися їх анонімайзерів. Пояснення просте, компанія, чиє тільки ім'я стоїть, наприклад наш проксі лист це 50 000 доларів за бренд, це просто банально використовувати такий дорогий сайт на збір паролів до соціальної мережі. Так що, при виборі Анонімайзера, просто звертайте увагу хто його надає, чим більш відома компанія, тим шанси що з вашим паролем трапиться щось погане прагнуть до нуля ..

Продовжуйте відвідувати наш сайт що б читати цікаві статті Smiley Якщо у вас виникли питання стосовно даного матеріалу або просто є питання, будь ласка пишіть в цій гілці, ми завжди раді відповісти вам.
« Last Edit: August 12, 2010, 11:51:48 AM by Jackes » Logged
Pages: [1]
  Print  

 
Jump to:  

Скройте свой IP-адрес в два клика. 72 страны, 17 штатов США и множество городов. Смена IP-адреса для всего компьютера сразу.
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!